Renginiai

Spalio 17 d. Mokinių parlamentas organizavo „Sulčių fiestą”. Technologijų kabinete be perstojo dirbo dvi sulčiaspaudės, o stalai buvo nukrauti vaisiais ir daržovėmis. Paskanauti šviežių sulčių buvo galima per ilgąsias pertraukas. Kaip visada, didžiausi smaguriai buvo patys mažiausi ir paaugliai. 

Spalio 12 d. gimnazijos 9-12 klasių mokiniai susitiko su Panevėžio r. Šilų bažnyčios kunigu Ričardu Baniu. Vyresniųjų klasių mokiniai, tikėjęsi įsakmaus ir pamokančio kunigo žodžio, buvo didžiai nustebinti dvasininko paprastumo ir sugebėjimo bendrauti, kalbėti apie rūpimus dalykus...

Kaip jau daugybę metų įprasta, Mokytojų dienos proga gimnazijoje vyko Savivaldos diena, ją spalio 5 d. tradiciškai organizavo dvyliktokai. Nuo pat ankstaus ryto jaunieji kolegos pasitiko mokytojus prie durų su saldainiais, pasveikino jų šventės proga. 

Raštingumo dienos organizavimas gimnazijoje – įrodymas, kad nesame abejingi savo kalbai. Rašybos ir skyrybos taisyklių laikymasis privalomas visiems, nes tai yra bendravimą raštu palengvinanti sąlyga. 

Š m. rugsėjo 30–spalio 1 d. Alytaus rajone, Nemunaityje, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2017“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis – privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas. 

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje buvo paminėta Europos kalbų diena. Jos tikslas – paskatinti kalbų mokymąsi visose Europos šalyse. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, skatinant daugiakalbystę ir didinant tarpkultūrinį supratimą.

Rugsėjo 22 d., penktadienis. Jau per ilgąsias pertraukas prasidėjo vienuoliktokų „krikštijimas“: jų veidai ir plaukai buvo išdažyti įvairiausiomis spalvomis. Daugeliui tai buvo įdomi atrakcija, bet buvo ir tokių, kurie, švelniai tariant, „nusimuilino“.