Renginiai

Šventės akimirkos...

Š. m. birželio 26-30 dienomis dvi Lietuvos jaunimo rinktinės komandos, į kurias buvo pakviesti keturi Raguvos gimnazijos mokiniai (Gabija Kizytė, Jurgita Šeštokaitė, Gerda Vanagaitė ir Modestas Petrauskas), dalyvavo tarptautinėse sportinio turizmo varžybose „EuroKarpatai – 2017“.

Š. m. birželio 30 – liepos 2 dienomis Kaune vyko jubiliejinės X Pasaulio Lietuvių sporto žaidynės. Šiose žaidynėse keliautojų sporto pėsčiomis rungtyje dalyvavo trys Raguvos gimnazijos komandos: viena vaikinų grupėje ir dvi mišrių komandų grupėje. 

Į praeitį nuskubėjo dar vieni mokslo metai. Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos į aukštesnę pakopą išlydėjo ketvirtokus. Padėkos raštais apdovanoti aktyviausi ir gerai besimokantys, o gimnazijos ženkleliai įteikti labai gerai baigusiems mokslo metus. 

Šventės akimirkos...

Š. m. birželio 5–7 d. aštuoni Raguvos gimnazijos mokiniai dalyvavo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio stovykloje „Keliaudamas poilsiauju 2017“ Aukštaitijos nacionaliniame parke. Susikrovę visą savo mantą į valtis išplaukė apžiūrėti Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos...

Š. m. birželio 10 d. Elektrėnų savivaldybėje prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2017 m. Lietuvos pirmenybės. Šios varžybos – tai atranka į jubiliejines X Pasaulio lietuvių sporto žaidynes, vyksiančias liepos mėnesį Kaune.