Renginiai

Šeštadienį, balandžio 14 d., Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato III etapas - alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi keturiose grupėse: jaunučių, jaunių, mėgėjų ir sportininkų.

Balandžio 13 d., penktadienį, Raguvos gimnazijoje jau 6 kartą įvyko  renginys „Širdies melodija“. Prietaras, kad šis skaičius gali pritraukti bėdų ir nemalonumų, nepasiteisino. Ten, kur muzika, kur daug jaunų žmonių, juoko ir šurmulio, nėra vietos nelaimėms.

Balandžio 11d. net dvi Raguvos gimnazijos komandos dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė". Jame iš viso varžėsi 9 Panevėžio r. mokyklų komandos. I vietą laimėjo mūsų gimnazijos komanda „Teisingumas”.

Tradiciškai šių dienų akcentas – valstybinės šventės. Atkurtos Lietuvos 100-mečiui  ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai buvo skiriamos bent kelios lietuvių kalbos pamokos. I  klasės mokiniai kūrė video darbus.

Kovo 25–30 dienomis per 1000 jaunųjų atlikėjų varžėsi IV tarptautiniame konkurse „Muzikos talentų lyga“. Jame pasirodė Lietuvos, Baltarusijos, Moldavos, Ukrainos, Maltos, Armėnijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos, Gruzijos, Izraelio atstovai.

„Ji niekada nebus tokia, kaip aš. Mes skirtingos. Tai nereiškia, kad ją galima dėl to smerkti“ – taip kalbėjo Amanda apie savo jaunesnės sesers patiriamas patyčias mokykloje. Studentai Amanda, Giedrė, Matas atvyko pirmadienį iš Šiaulių nevalstybinės kolegijos.

Š. m. kovo 24 d. Šiaulių Rasos progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“. Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse.