Pranešimai

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Simona Burbaitė

Lapkričio 9 d. mūsų gimnazijos I–IVg klasių mokiniai susitiko su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektore  Simona Burbaite. Mergina baigusi kūrybinių industrijų studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Simona prisistatė taip: „Esu tinklaraštininkė, „Mis Lietuva“ 1-oji vicemis, „Mis Visata 2013“ dalyvė ir knygos „Tavo geriausia draugė“ autorė“.

„Mano vizito tikslas – įkvėpti“, – sakė projekto lektorė ir su gimnazistais bendravo visą ketvirtą pamoką. Mergina pasakojo savo nesėkmių ir sėkmių istorijas, akcentuodama, kaip svarbu nepalūžti, nenuleisti rankų po pirmos nesėkmės. Simona savo pasakojimu atsakė į ne vieną gimnazistui rūpimą klausimą, skatindama motyvaciją mokytis, siekti tikslų. Drąsindama gimnazistus ji pabrėžė, kad jaunam žmogui labai svarbu gebėti atsisakyti išankstinių nuostatų apie save ir kitus, siekiant tikslo išdrįsti nugalėti kylančias baimes.

Simonos Burbaitės asmeninis gyvenimas – pavyzdys, kad susidūrus su sunkumais, nereikia sustoti, o kaip tik ieškoti, klausti, analizuoti ir eiti pirmyn.

Karjeros koordinatorė Dalia Karaliūnienė ir Neformaliojo švietimo organizatorė Lilija Pleškienė
Ankstesnės naujienos


Spalio 19 d. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, tęsiantis žurnalisto, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtą darbą. Projektas yra dalis nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. 

Rugsėjo 12 dieną, gimnazijos 1–2 klasių mokiniams saugaus eismo pamoką vedė Panevėžio rajono bendruomenės pareigūnės Laima Keblienė ir Sandra Paškevičiūtė. Susitikimo metu policijos pareigūnės paaiškino mokiniams saugaus elgesio kelyje svarbą.

Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ skelbta vaikų ir jaunuolių kūrybinio rašymo iniciatyva „Raš-TAU(k)“ baigėsi. Per visą vasarą vaikai ir jaunuoliai redakcijai galėjo siųsti savo ruoštus tekstus apie vietos bendruomenėje gyvenančius, kuriančius, savo veikla pasižymėjusius žmones.