Pranešimai

Nuo lapkričio 6 d. mokiniai į gimnaziją bus išvežami tokiu laiku (val.)

Nuo lapkričio  6 d. mokiniai į gimnaziją bus išvežami tokiu laiku (val.)

Vairuotojas R. Kepalinskas (VW CRAFTER)

Iš Maženių – 7.10

Iš Genėtinių – 7.25

Iš Juškų sodybos – 7.30

Iš Šilų – 7.50

Iš Vėjeliškių – 7.55

Iš Praščiūnų  – 7.55

Vairuotojas  V. Steponavičius (VW CRAFTER)

Iš Juostininkų – 7.05

Iš Kirmėlių – 7.15

Iš Raguvėlės – 7.40

Iš Trumpragio – 7.35

Iš Nevėžio – 7.50

Iš Kučkų – 8.00

Vairuotojas  A. Karaliūnas

Iš Šilų – 7.10 (Šeštokai, Turuliai) (PEZO BOXER)

Iš Traupio – 7.40 (PEZO BOXER )

Iš Levaniškio – 7.50  (PEZO BOXER)

                         8.00  (PEZO BOXER)

Išvežimas į namus

15.50 val.

Maženių kryptimi kaip ir anksčiau - 16.10 val.

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Spalio 19 d. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, tęsiantis žurnalisto, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtą darbą. Projektas yra dalis nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. 

Rugsėjo 12 dieną, gimnazijos 1–2 klasių mokiniams saugaus eismo pamoką vedė Panevėžio rajono bendruomenės pareigūnės Laima Keblienė ir Sandra Paškevičiūtė. Susitikimo metu policijos pareigūnės paaiškino mokiniams saugaus elgesio kelyje svarbą.

Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ skelbta vaikų ir jaunuolių kūrybinio rašymo iniciatyva „Raš-TAU(k)“ baigėsi. Per visą vasarą vaikai ir jaunuoliai redakcijai galėjo siųsti savo ruoštus tekstus apie vietos bendruomenėje gyvenančius, kuriančius, savo veikla pasižymėjusius žmones. 

Ankstyvoji intervencija yra apibrėžiama kaip socialinių pedagoginių bei psichologinių  pagalbos priemonių taikymas vaikams, po to, kai yra nustatoma ar sužinoma, jog jie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, siekiant paskatinti jų nevartoti.