Pranešimai

Džiugi žinia mokiniams ir mokytojams: gaukite „Office 365“ nemokamai!

https://www.emokykla.lt/bendrasis/pradzia/dziugi-zinia-mokiniams-gaukite-office-365-nemokamai1/16951

 

Autorius:
Diana
Grigaliūnienė

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 9 d. mūsų gimnazijos I–IVg klasių mokiniai susitiko su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektore Simona Burbaite. Mergina baigusi kūrybinių industrijų studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. 

Spalio 19 d. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, tęsiantis žurnalisto, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtą darbą. Projektas yra dalis nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. 

Rugsėjo 12 dieną, gimnazijos 1–2 klasių mokiniams saugaus eismo pamoką vedė Panevėžio rajono bendruomenės pareigūnės Laima Keblienė ir Sandra Paškevičiūtė. Susitikimo metu policijos pareigūnės paaiškino mokiniams saugaus elgesio kelyje svarbą.