Pranešimai

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

Spalio 19 d. mūsų gimnazijoje startavo projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“, tęsiantis žurnalisto, „Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pradėtą darbą. Projektas yra dalis nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Kampanijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Projekto metu gimnaziją lankys garsūs žmonės, kurių užduotis – kalbėti su mokiniais apie mūsų valstybę, galimybes visiems prisidėti prie jos kūrimo, apie jauno žmogaus ateitį, galimybes ir perspektyvas. Pirmasis projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ svečias mūsų gimnazijoje buvo Laisvės TV prodiuseris Dominykas Šumskis. Su II–IV g klasių mokiniais lektorius kalbėjo tema „Karjeros pasirinkimai. Iš teisininko į youtube prodiuserius“. Dominykas Šumskis į gimnaziją įnešė optimizmo gūsį, tad nuoširdžiai dėkojame už šiltą susitikimą, už prasmingai drauge praleistą laiką.

Karjeros koordinatorė Dalia Karaliūnienė ir Neformaliojo švietimo organizatorė Lilija Pleškienė
Ankstesnės naujienos


Rugsėjo 12 dieną, gimnazijos 1–2 klasių mokiniams saugaus eismo pamoką vedė Panevėžio rajono bendruomenės pareigūnės Laima Keblienė ir Sandra Paškevičiūtė. Susitikimo metu policijos pareigūnės paaiškino mokiniams saugaus elgesio kelyje svarbą.

Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ skelbta vaikų ir jaunuolių kūrybinio rašymo iniciatyva „Raš-TAU(k)“ baigėsi. Per visą vasarą vaikai ir jaunuoliai redakcijai galėjo siųsti savo ruoštus tekstus apie vietos bendruomenėje gyvenančius, kuriančius, savo veikla pasižymėjusius žmones. 

Ankstyvoji intervencija yra apibrėžiama kaip socialinių pedagoginių bei psichologinių  pagalbos priemonių taikymas vaikams, po to, kai yra nustatoma ar sužinoma, jog jie vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, siekiant paskatinti jų nevartoti.

Prašome  perduoti informaciją mokytojams, klasių, grupių auklėtojams, kad kuo daugiau tėvų susipažintų su kvietimu ir išnaudotų galimybę patekti į renkamą grupę. Registruotis telefonu 8 (45) 460264, 8 616 46426 iki rugsėjo mėn. 21 d. Išsamesnė informacija prisegtuke.