Pranešimai

Trečiokai „Žaidė žodžiu“

Jau penktą kartą organizuojamas Panevėžio rajono 3 klasių mokinių, kurie lanko logopedines pratybas bei specialiojo pedagogo pamokas, konkursas „Žaidžiu žodžiu“. Balandžio 17 d. Panevėžio rajono švietimo centre vykusiame konkurse puikiai pasirodė mūsų gimnazijos trečiokai Samanta, Vikorija ir Orestas.

Šiais metais „Žaidžiu žodžiu“ skirtas skaitymo ir rašymo įgūdžiams plėtoti remiantis pojūčiais. Komandos turėjo parengti namų užduotį – prisistatymą tema „Uodžiu, liečiu, matau, girdžiu, linksmai žaidžiu skaniu žodžiu“. Mūsų mokiniai parengė pristatymą ,,Ką jaučiame Lietuvai“.  Po komandų prisistatymų, mokiniai turėjo atlikti įvairias rašymo, skaitymo, rišliosios kalbos užduotis bei pademonstruoti, kaip išlavėję jų pojūčiai.

Visi konkurso dalyviai buvo aktyvūs, draugiški, linksmai nusiteikę. Komandų surinkti taškai buvo „paversti“ saldainiais, kurių mūsiškiai gavo 160. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir prisiminimo dovanėlėmis.

Autorius:
Vida
Valiukienė

logopedė, specialiojo ugdymo pedagogė
Ankstesnės naujienos


Š. m. balandžio 4 dieną gimnazijos logopedė, specialiojo ugdymo pedagogė Vida Valiukienė  pradinių klasių mokytojoms pravedė mokymus  apie dokumentų rengimą SUP mokiniams. Užsiėmime dalyvavusi Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Aurelija Petrauskienė...

Žinutėje „Kas skaito, tas...“ minėjome, kad apsilankę Knygų mugėje apžiūrėjome Šimtmečio varpą Katedros aikštėje. Tada nutylėjome pasinaudoję galimybe įsiamžinti jame. Pagaliau mus pasiekė žinia, kad keletas į kadrą tilpusių mūsiškių iš varpo sveikina Lietuvą ir praeivius :)

Kovo mėnesį, gimnazijos biologijos mokytoja Jovita Ulytė ir socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė, dalyvavo tarptautinės programos „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) mokymuose. 

ŠMM primena: jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai...