Pranešimai

DofE programa jau Raguvos gimnazijoje

Kovo mėnesį, gimnazijos biologijos mokytoja Jovita Ulytė ir socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė, dalyvavo tarptautinės programos „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) mokymuose.

Pedagogės, drauge su kitų Lietuvos miestų ir miestelių pedagogais, įgijo vadovų kompetencijas ir žinių apie DofE programos įgyvendinimą. Tikimasi, kad jau balandžio mėnesį, visi gimnazijos bendruomenės nariai bus supažindinti su programa ir ji bus pradėta įgyvendinti Raguvos gimnazijoje.

Mokiniai, nuo 14 metų, galės kelti sau tikslus, tobulinti savo įgūdžius, savanoriauti ir savo galimybes išmėginti žygyje. Sėkmingai įgyvendinę savo veiklas, mokiniai bus iškilmingai apdovanojami Junginės Karalystės ambasadoje, įteikiant bronzos, sidabro ar aukso ženklelius, priklausant nuo programos intensyvumo ir pasiektų tikslų.

Autorius:
Giedrė
Šuminskaitė

Vyresnioji socialinė pedagogė
Ankstesnės naujienos


ŠMM primena: jei oro temperatūra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai...

 

100 atkurtai Lietuvai

Geriausiai besimokantys mokiniai. 2017–2018 m. m. II pusmetis

Linkime išradingumo kuriant stebuklus...