Pranešimai

Panevėžio r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus sveikinimas

...
Ankstesnės naujienos


2018 metų įskaitos ir brandos egzaminų tvarkaraščiai:

Š. m. rugsėjo 21 d. gimnazijos 8 mergaičių komanda dalyvavo kroso varžybose, kurios vyko Panevėžio miesto Skaistakalnio parke. Mums labai pasisekė – iškovotos net 3 prizinės vietos. 1 vietą laimėjo šeštokė Gabrielė Paškauskaitė, 2 vietą – dvyliktokė Evelina Jogielaitė...

Gerbiami tėveliai, šių metų spalio 24 d., antradienį, Raguvos gimnazijos teatro menėje vyks Visuotinis tėvų susirinkimas. Susirinkimo pradžia – 17.30 val. Lauksime atvykstant.

Paramos vaikams centre pradėjo veikti „Tėvų linija” – pagalba telefonu tėvams, įtėviams, globėjams. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, tėvai galės su psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais.