Pranešimai

Gimnazijos sportininkų pasiekimai

Š. m. rugsėjo 21 d. gimnazijos 8 mergaičių komanda dalyvavo kroso varžybose, kurios vyko Panevėžio miesto Skaistakalnio parke. Mums labai pasisekė – iškovotos net 3 prizinės vietos. 1 vietą laimėjo šeštokė Gabrielė Paškauskaitė, 2 vietą – dvyliktokė Evelina Jogielaitė, 3 vietą – aštuntokė Eglė Stackevičiūtė ir devintokė Kamilė Vasiliauskaitė.

Spalio 12 d. vykome į rajono pradinių klasių kvadrato varžybas Velžio gimnazijoje. Mūsiškiai iškovojo 4 vietą.

Spalio 26 d. Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje vyko 5–6 klasių kvadrato varžybos. Jose laimėta 3 vieta.

Lapkričio 9 d. dalyvavome Panevėžio rajono gimnazijų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 finalinėse varžybose. Mūsų mergaitės Rūtenė Vasiliauskaitė, Eglė Stackevičiūtė, Eva Kuncytė ir Kamilė Vasiliauskaitė garbingai laimėjo 2 vietą, nors žaidė prieš gerokai vyresnes krepšininkes.

Vaikinų komandų varžybose Raguvos gimnazijos komanda (Titas Ramoška, Jokūbas Šibirkštis,  Arnas Juodelis, Darijus Savickas) iškovojo 3 vietą

 

Autorius:
Saulius
Žvironas

kūno kultūros vyresnysis mokytojas
Ankstesnės naujienos


Gerbiami tėveliai, šių metų spalio 24 d., antradienį, Raguvos gimnazijos teatro menėje vyks Visuotinis tėvų susirinkimas. Susirinkimo pradžia – 17.30 val. Lauksime atvykstant.

Paramos vaikams centre pradėjo veikti „Tėvų linija” – pagalba telefonu tėvams, įtėviams, globėjams. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val., paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, tėvai galės su psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. 

Mokinių vežimas po pamokų nuo rugsėjo 26 dienos

Kaip pradėti naudotis „Vyturio“ leidyklos elektronine biblioteka?