Pranešimai

Skelbiamas konkursas laisvai psichologo darbo vietai užimti. Skelbiamas konkursas pailgintos mokymosi dienos grupės mokytojo darbo vietai užimti. Skelbiamas konkursas laisvai biologijos mokytojo darbo vietai užimti.

2017 m. balandžio 19 d. Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko jau šešioliktasis Panevėžio rajono 5–6 klasių mokinių technologijų konkursas „Jaunasis meistrelis“, kuriame dalyvavo du mūsų gimnazistai: penktokas Ignas Mulevičius ir šeštokas Mindaugas Kušpit.

2017 m. nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo tvarkos aprašas ir tvarkaraštis:

UAB „Manovita" lauks gimnazijos mokinių gegužės 23 ir 24 dienomis.

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę  prisidėti prie aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“ ir rinkti bei nešti į gimnaziją panaudotas baterijas (elementus), nebenaudojamą  elektros ir elektroninę įrangą (akumuliatorius, šaldytuvus, televizorius, mikrobangų krosneles ir kt.).

Šeima – tai vieta, kur gimsta vaikas, kur tenkinami pagrindiniai jo poreikiai, tiek fiziologiniai, tiek psichologiniai. Stiprus vaiko ryšys su tėvais yra apsaugos faktorius nuo vaiko rizikingo elgesio (agresijos, psichoaktyvių medžiagų vartojimo ir pan.).