Naujienos

Projekto „Kompiuteriukai vaikams“ iniciatyva pasiekė ir mūsų gimnazijos penktokus. Visi penktos klasės mokiniai gavo Microbit kompiuteriuką ir pakvietimą kartu pasimokyti algoritmų, logikos, kūrybiškumo, programavimo ir kitų šaunių dalykų.

Prasidėjus vasarai, Raguvos gimnazijos durų neužsivėrė pradinių klasių mokiniai. Būrys pradinukų smagiai laiką leido vaikų vasaros poilsio stovykloje „Kuriu, keliauju, domiuosi“ pagal Panevėžio rajono savivaldybės Vaikų socializacijos, vaikų vasaros užimtumo ir poilsio...

Mopedų, motociklų varžybų rezultatai ir renginio akimirkos.

Raguvos gimnazijoje sausio – gegužės mėnesiais veiklas vykdė socialinė pedagogė ir būrys 1–4 klasių mokinių. Pradinių klasių mokiniai veiklas vadino būreliais, tačiau iš tiesų tai buvo grupiniai užsiėmimai socialiniams įgūdžiams mokyti ir mokytis žaisti.

Paskutinę mokslo metų dieną mokykla ištuštėjo, visai vasarai išėjo mokiniai ir... kai kurie jų darbai :) Vienuoliktokų sukurtos Šatrijos Raganos apysakos „Sename dvare“ iliustracijos  iki rudens puoš Raguvos biblioteką.

Š. m. gegužės 31 d. būrys pradinių klasių mokinių, mokytojų ir tėvelių susirinko į Mokslo metų užbaigimo šventę gimnazijos sporto salėje. Visas dėmesys buvo sutelktas į ketvirtokus, pabaigusius pradinę mokyklą.

Š. m. birželio 9 d. Elektrėnų savivaldybėje, prie Zelvos ežero vyko Kalnų kelionių technikos 2018 m. Lietuvos pirmenybės. Šiose varžybose komandos nebuvo skirstomos į grupes. Visoms komandoms reikėjo įveikti dvi trasas: kalnų technikos ir gelbėjimo darbų.