Renginiai

Rankų lenkimo varžybos Raguvos gimnazijoje

Raguvos gimnazijoje sausio 8 d. pirmą kartą buvo organizuojamos vaikinų rankų lenkimo varžybos. Atkrintamosios lenkimo varžybos vyko prie profesionalaus stalo, prižiūrint treneriui. Varžybose susirungė 20 jaunuolių, kurie buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes (nuo 7 iki IV kl.).

Pasitikrinę savo jėgas atkrintamajame raunde, šiek tiek pailsėję, vaikinai pradėjo turą, kuriame buvo renkami stipriausi kairės ir dešinės rankos lenkime.

Dalyviai sulaukė daug palaikymo iš gimnazistų, visi smalsiai stebėjo varžybas.

Pasivaržius pusantros valandos, buvo išaiškinti stipriausieji kairės ir dešinės rankos dalyviai.

Sveikiname!

Autorius:
Inga
Kanišauskė

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Baigiantis metams gimnazijos darbuotojai susirinko pasikalbėti ne apie planus ar bendrus rūpesčius – didelis mūsų būrys susėdo ne ką mažiau rimtai, solidžiai ir labai įdomiai studijai apie lietuvių gastronomijos istoriją bei paveldą ir drauge papietauti Teatro menėje. 

Kalėdinis karnavalas mūsų gimnazijoje  – vienas iš laukiamiausių renginių. Jam tradiciškai ruošiamasi gerokai iš anksto: rašomas scenarijus, puošiamos gimnazijos erdvės, scena, renkama muzika, kiekviena klasė gauna vaidmenį. Šiemet prie programos prisijungė ir mokytojų grupė.

Visokių svečių pradinukai buvo sulaukę, bet tokių „crazy“ su kalėdine programa Švelnių kaktusų dar neteko! Buvo linksma, įdomu ir keista draugauti su kaktusais, matyti jų dinamišką spektaklį, klausyti dainų, kartu žaisti, gauti dovanų. Vaikai ir Švelnūs kaktusai džiaugėsi tokia draugyste...

„Mašina gedo, nenorėjo užsikurti, jau galvojau, kad prapulsiu.. bet! Įveikęs visas technines kliūtis, maniausi greituoju metu patenkantis į 2019 – uosius, tačiau nupuoliau į dar senesnius laikus ...

Gruodžio 3 d., Raguvos gimnazijoje vyko stalo etiketo edukacija 7–8 kl. ir Ig, IIIg mokiniams. Vaikai buvo supažindinami su stalo įrankiais, jų istorija. Edukatorė parodė vaizdo siužetą kaip elgiasi dvi merginos pietaujant.