Renginiai

TRIKKE triračiai Raguvos gimnazijoje!

Lapkričio 12 d. Raguvos gimnazija sulaukė svečio – aktyvaus gyvenimo būdą propaguojančio Laimonto Rakausko su TRIKKE triračiais.

Kas yra TRIKKE triratis? Triratis – sukonstruotas taip, kad važiuojant pasitelki visą kūną. Kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, savo svorio centras it riedant slalomo trasa perkeliamas iš kairės į dešinę, o rankos intensyviai varo Trikke į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą. Triratis sukonstruotas taip, kad lengva išmokti didinti greitį, kurį sukuria kiekvienas posūkis.

Dauguma mokinių tokį triratį matė pirmą kartą. Lipo nedrąsiai, tačiau treneris juos puikiai motyvavo, todėl vaikai neprarado atkaklumo kol išmoko triratį valdyti, o svarbiausia atpalaiduoti savo kūną, kad šis susiderintų su triračio svorio centru, skamba sudėtingai, tačiau rezultatas puikus.

Treniruotėje dalyvavo visi pradinukai, bei 8 ir 6 klasės mokiniai. Žinoma ir klasių auklėtojos.

Autorius:
Simona
Šukė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Ankstesnės naujienos


Baigiantis rudeniui, vieną rytą gimnazijoje pasklido žinia, kad sulaukėme svečio – armėnų kilmės režisieriaus, projekto „Kino busas“ edukatoriaus Marat Sargsyan. Svečio pozityvumas, nuoširdus bendravimas su kiekvienu sutiktu gimnazijos bendruomenės nariu taip sužavėjo...

Šių metų KINGS lietuvių kalbos olimpiados rudens sesijos finale, įveikusi kvalifikacinį turą, dalyvavo mūsų gimnazijos 8 klasės mokinė Taja Jasaitė. Olimpiados finalas vyko Kauno technologijų universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. 

Pagaliau išsipildė penktokų svajonė –  jie dalyvavo naktiniame renginyje gimnazijos bibliotekoje. Tai jau penktas rudens renginys, organizuojamas vyresnių klasių mokiniams. Tradiciškai dalyviai atliko literatūrines, kūrybines, sportines užduotis, taip pat žaidė ir šoko, žiūrėjo filmą. 

Lapkričio 30 d. Jonavoje, Neries progimnazijos sporto salėje, vyko baigiamasis 2019 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas – XLIII kalnų kelionių technikos varžybos Antanui Babiežai atminti. 

Gruodžio 6 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2019 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai keturiose grupėse (pradinukų, vaikų, jaunučių ir jaunių) turizmo varžybose surinkę daugiausia taškų...