Renginiai

Penktoji – ir triukšmingiausia – naktis bibliotekoje

Pagaliau išsipildė penktokų svajonė –  jie dalyvavo naktiniame renginyje gimnazijos bibliotekoje. Tai jau penktas rudens renginys, organizuojamas vyresnių klasių mokiniams.

Tradiciškai dalyviai atliko literatūrines, kūrybines, sportines užduotis, taip pat žaidė ir šoko, žiūrėjo filmą. Trys komandos rungėsi tarpusavyje dėl šauniausios vardo. Labiausiai sekėsi mokėjusiems bendradarbiauti, atidžiausiems, draugiškiausiems, greičiausiems ir, žinoma, daugiau skaitantiems. Ir nors penktokai nėra reti svečiai bibliotekoje, tąkart teko įsitikinti, kad ji daug paslaptingesnė ir įdomesnė...

Kaip kasmet, netrūko šypsenų, juokelių, komentarų, bet triukšmo rekordas sumuštas dar gerokai iki vidurnakčio. Vaikams renginys labai patiko ir kitais metais tokio norėtų, tik organizatorės iškėlė sąlygą – per metus išmokti ne tik girdėti, bet ir klausytis...

Organizatorės Dalia Karaliūnienė ir Rita Karpavičienė
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 30 d. Jonavoje, Neries progimnazijos sporto salėje, vyko baigiamasis 2019 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas – XLIII kalnų kelionių technikos varžybos Antanui Babiežai atminti. 

Gruodžio 6 d. Vilniuje, gamtininkų centre, vyko 2019 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos čempionato nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo šventė. Apdovanoti mokiniai keturiose grupėse (pradinukų, vaikų, jaunučių ir jaunių) turizmo varžybose surinkę daugiausia taškų...

Mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai lapkričio mėnesį dalyvavo Panevėžio apskrities policijos komisariato organizuotame saugaus eismo konkurse ,,Aš matomas tamsoje". Trečiokai su mokytoja kūrė ir gamino atšvaitukus. 

Artėjant adventui, Raguvos gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Sandra Vaičiuliene ir mamyte Deimante Zinkeviče gruodžio 3 d. organizavo netradicinę pamoką – mokėsi pinti advento vainikus.

Gruodžio 5 dienos rytas mūsų bendruomenei prasidėjo smagia akcija „Saugok gerklę – juk žiema atėjo“. Ryte visi buvo kviečiami prieiti prie lentos, kurioje kabėjo „Gerų darbų kalendorius“ su smagių darbų užrašais, tokių kaip: „Padėk susitvarkyti namuose mamai“...