Renginiai

Aktyvi sporto diena Raguvos gimnazijoje

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

(Kareemas Abdulas-Jabbaras – krepšininkas).

Komandiniai, sportiniai žaidimai su bendraklasiais patys smagiausi mokykloje, o jei dar prisijungia parungtyniauti kitų klasių komandos, tai dar labiau stengiamasi ir siekiama bendro  tikslo savo būryje.

Sportiškai aktyvią Lapkričio 28 dieną pradėjo Raguvos gimnazijos pradinukai, sudalyvavę netradicinio ugdymo dienoje „Sporto diena“. Kad laukianti sportinė veikla vyktų sklandžiai ir be traumų visų pirma jaunieji sportininkai linksmai ir šokliai apšildė savo raumenis, sąnarius kartu su muzikos mokytoja Ingrida. Apšilimui mokytoja panaudojo Kongo Jump stiliaus pratimus. Vaikams šie pratimai labai patiko, nes jiems patinka šėlioti – tiesiog straksėti, šokinėti, bėgioti, juk tai daryti smagu! Kadangi vaikai natūraliai pilni energijos, tai ją kuo puikiausiai panaudojo minėtoje treniruotėje ir liko sužavėti Jump metodikos.

Po šaunios pradžios entuziastingai nukeliavę į sporto salę laukė kokios smagybės dar laukia šią dieną.  Mokiniai žaidė kvadrato žaidimą, dalyvavo komandinėse estafetėse. Taip pat buvo sulaukta ir svečio, buvęs gimnazijos mokinys  Jokūbas Valiukas, kuris labai motyvavo vaikus daugiau judėti, sportuoti. Svečias sporto dienos dalyviams pademonstravo įvairių krepšinio gudrybių: dėjimas iš viršaus, tolimi metimai, labiausiai patikęs triukas, kai buvo demonstruojamas dėjimas į krepšį iš viršaus, peršokant mokytoją Sandrą Vaičiulienę.

Renginio metu nepamiršti ir sveikos gyvensenos pagrindai. Mokiniai skanavo pačių pasigamintus vaisių kokteilius ,,Būsiu sveikas“, kurie buvo vitaminų bombos ir atstatė prarastas jėgas po sportiškos dienos veiklų.  Diena baigėsi įvairiais žaidimais ir medalių, už aktyvų dalyvavimą, įteikimais. Gimnazijos direktorė  A. Sakalauskienė  įteikdama vaikams medalius pasidžiaugė, jog mokykloje yra daug šaunių, sportuojančių vaikų ir aktyvią veiklą skatinančių mokytojų.

Autorius:
Angelė
Kizienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė, kultūros paso koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 22 d., mes, II g. kl. mokiniai, turėjome ypatingą pilietiškumo pagrindų pamoką netradicinėje erdvėje. Pilietiškumo pagrindų pamoka vyko Panevėžio apygardos teisme. Tik įžengus į pastato vidų, mus pasitiko teismo pirmininko padėjėja Jolita, kuri tapo tarsi gidė...

Lapkričio 22–24 dienomis Robiežniekų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko 2019 m. Latvijos taurės turizmo technikos varžybos. Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į A, B, C, D grupes. D, arba vaikų, grupėje Lietuvai atstovavo Raguvos gimnazijos komanda. 

Spalio 23, 24 dienomis, Raguvos gimnazijos pradinukai paminėjo švarių rankų dieną. Per nešvarias rankas plinta net 80 proc. infekcinių ligų. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, kasmet pasaulyje nuo viduriavimo (diarėjos) miršta apie 3 milijonai žmonių.

Lapkričio 21 dieną Miežiškių ir Berčiūnų pagrindinių mokyklų, Ramygalos ir Raguvos gimnazijų komandos rinkosi į Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos Teatro menę. Čia jau antrus metus vyko rajoninis prevencinis renginys „Žvilgsnis“.

Biblioteka kasmet organizuoja Šiaurės šalių literatūros savaitės renginius, kurie vyksta lapkričio mėnesį. Lapkričio 11 ir 15 dienomis Raguvos  gimnazijoje vyko įvairi veikla. Savaitės metu mokiniai piešė pašvaistes, gamino vėliavas bei šiaurietiškas vaišes...