Renginiai

Trisdešimt penktoji Mokslo ir žinių diena

Mokslo metų pradžios šventė dar ir dabar pavadinama Rugsėjo 1-ąja, o nuo 1984 metų – Mokslo ir žinių diena – šiemet trisdešimt penktoji. Ir ką tik atšventę Baltijos kelio trisdešimtmetį,  susiburdami naujų tikslų siekimo pradžiai, nepaprastai šiltą ir šviesią rugsėjo 2-ąją vėl turėjome galimybę susikibti už rankų.

Renginį vedė IIg klasės mokinė, mokinių parlamento narė Augustė ir IIIg klasės mokinys, gimnazijos prezidentas Paulius. Mums dainavo muzikos mokytoja Ingrida Bučinskienė ir 8 klasės mokinė, mokinių parlamento narė Andrėja. Šventėje su mumis šiltu susitikimu drauge džiaugėsi ir svečiai: Panevėžio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, Panevėžio rajono savivaldybės personalo administravimo skyriaus vedėja Stasė Venslavičienė, Raguvos seniūną Juozas Skorulskis. Sveikinimo kalbas sakė ne tik svečiai, bet ir abiturientai Inesa ir Saulius.  Buvo linkima kūrybiškumo, atkaklumo įgyvendinant tikslus ir bendradarbiaujant, sugrįžus į kiekvienais metais gražėjančią gimnaziją. O direktorė Asta Sakalauskienė ir jos pavaduotoja ugdymui Aurelija Petrauskienė džiaugėsi mokinių pasiekimais. Daugiausiai pasiekusiems moksle buvo įsegti gimnazijos ženkleliai, palinkėta sėkmingo naujų mokslo metų starto. Ženkleliai papuošė ir naujokų bei pirmokų uniformas. Iškilmingam vėliavos pakėlimui buvo pakviesti abiturientai  Maja ir Laurynas. Renginys baigėsi abiturientams į pirmąją pamoką išvedant pirmokus. Paskui juos drauge su klasių vadovais į pirmąją pamoką išskubėjo ir kiti gimnazistai.

Administracijos vardu – sėkmės ir džiaugsmo visiems kuriant savo ateitį!

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Vidurvasaris – kasmet abiturientų išleistuvių metas. Vakar Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje malda ir gerbiamo kunigo Sauliaus Filipavičiaus palaiminti su pašventintais atestatais rankose, gausiais sveikinimais ir palinkėjimais į gyvenimą išlydėti LXXI laidos abiturientai.

Birželio 10–14 dienomis Raaguvos gimnazijoje vyko tradicinė vaikų dieninė vasaros poilsio stovykla, finansuojama iš Panevėžio rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Jos metu 1–4 klasių vaikai laiką leido aktyviai ir turiningai. Kiekviena diena įsimintina naujais potyriais ir veiklomis.

Šiandien gimnazijoje mokslo metai baigėsi 5–IIIg klasių mokiniams. Džiaugėmės pasiektais tikslais, atsakingais ir šauniais mūsų gimnazistais, jų pasiekimais. Dainavusieji prieš mokslo metų užbaigimo šventę dalyviai...

2019 m. birželio 12d. Raguvos gimnazijoje vyko pradinių klasių stovykla. Vaikai turėjo nemažai linksmų užduočių, pramogų. Kadangi pastarosiomis savaitėmis orai labai lepina savo karščiu, mažiesiems tikra pramoga atsigaivinti maudantis vandens telkiniuose. 

Birželio 12–14 d. vienuolika Raguvos gimnazijos mokinių vykdė vaikų socializacijos, vaikų vasaros užimtumo ir poilsio, smurto ir patyčių prevencijos programų projektą „Kuriu, keliauju, domiuosi“ – dalyvavo patyriminiame žygyje valtimis Aukštaitijos nacionaliniame parke.