Renginiai

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Kuriu, keliauju, domiuosi”

Birželio 10–14 dienomis Raaguvos gimnazijoje vyko tradicinė vaikų dieninė vasaros poilsio stovykla, finansuojama iš Panevėžio rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Jos metu 1–4 klasių vaikai laiką leido aktyviai ir turiningai. Kiekviena diena įsimintina naujais potyriais ir veiklomis.

Pirmadienį, stovyklos dalyviai, susipažinę ir nusistatę taisykles, aktyviai sportavo kartu su POUND trenere Audra Petronaityte.

Antradienį stovyklautojai, kartu su anglų kalbos mokytoja Dovile, stovyklos vadove Giedre ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Simona, vyko į ežerų kraštą – Molėtus. Čia aplankė Mindūnų apžvalgos bokštą, į kurį panoro užkopti ne po vieną kartą. Likusį pusdienį smagiai laiką leido poilsio centre „ORO Dubingiai”. Vaikai čia aplankė įsikūrusi mini zoologijos sodą, klausėsi pasakojimo apie ten pat auginamus stručius.

Trečiadienį mažieji stovyklautojai kūrė mėgiamų patiekalų kulinarinę knygą, žaidė judriuosius žaidimus, iliustravo ištraukas iš Biblijos. Nors ir labai kaitino saulė, bet ketvirtą stovyklos dieną vaikai susirinko noriai ir minė mįsles, aiškinosi lietuvių liaudies patarles, dainavo, muzikavo. Stovykla buvo trumpa, bet uždarymo dieną, padedami gimnazijos logopedės Vidos, mokiniai spėjo išsikepti sausainių, o su psichologu Arnoldu žaidė smagius judriuosius ir loginius žaidimus.

Į stovyklą atvykę personažai vilkas ir krokodilas įteikė mokiniams padėkas ir priminė, kaip saugiai praleisti vasarą ir pailsėjusiems grįžti į mokyklą.

Autorius:
Giedrė
Šuminskaitė

Vyresnioji socialinė pedagogė
Ankstesnės naujienos


Šiandien gimnazijoje mokslo metai baigėsi 5–IIIg klasių mokiniams. Džiaugėmės pasiektais tikslais, atsakingais ir šauniais mūsų gimnazistais, jų pasiekimais. Dainavusieji prieš mokslo metų užbaigimo šventę dalyviai...

2019 m. birželio 12d. Raguvos gimnazijoje vyko pradinių klasių stovykla. Vaikai turėjo nemažai linksmų užduočių, pramogų. Kadangi pastarosiomis savaitėmis orai labai lepina savo karščiu, mažiesiems tikra pramoga atsigaivinti maudantis vandens telkiniuose. 

Birželio 12–14 d. vienuolika Raguvos gimnazijos mokinių vykdė vaikų socializacijos, vaikų vasaros užimtumo ir poilsio, smurto ir patyčių prevencijos programų projektą „Kuriu, keliauju, domiuosi“ – dalyvavo patyriminiame žygyje valtimis Aukštaitijos nacionaliniame parke. 

Birželio 8–9 d. Šiaulių rajone, Kurtuvėnų regioniniame parke, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Šiauliai 2019“, kuriose dalyvavo komandos iš Šiaulių, Kėdainių, Vilniaus, Panevėžio miesto, Kaišiadorių ir Panevėžio rajono. 

Gegužės 25–26 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Vilko tako taurė“, kuriose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos jaunių komanda. Grupėje startavo penkios komandos...