Renginiai

Šaukšto šmaukšto stalo akademija

Gegužės 30 d. Raguvos gimnazijoje vyko egzaminas, skirtas 1–5 kl. mokiniams, norintiems gauti garbingojo valgytojo diplomą.

Pamokos metu mokiniai sužinojo stalo įrankių istoriją, taip pat, kam yra skirtas ir kaip juo naudotis. Buvo supažindinta su kultūringo elgesio prie stalo taisyklėmis. Mokiniai ne tik išklausė teorinę dalį, bet ir patys turėjo galimybę tuojau pat pritaikyti – pjaustyti obuolį ir valgyti.

Labai dėkojame edukatorei Gintarei už linksmas ir išsamias pamokas. Tikimės, mokiniai, atėjus metui valgyti, prisimins kultūringo elgesio taisykles.

Autorius:
Simona
Šukė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 30 d. Raguvos gimnazijos trečiokai džiaugėsi, kad pasaulio pažinimo pamoka vyko netradicinėje ugdymo aplinkoje – gimnazijos lauko erdvėje – su geografijos mokytoja Aušra Skrebiene. Mokytoja supažindino su kompaso naudojimo taisyklėmis...

Gegužės 24 – osios vidudienį pirmokėlių rankose skambėjo skambutis. Rugsėjį į mokyklą juos atlydėjo dvyliktokai, o šią dieną jau pirmokai turėjo padėti žengti paskutiniuosius abiturientų žingsnius mokyklos koridoriais. Šių metų paskutinio skambučio tema ir simbolis – kregždės.

Gegužės 17 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti. Džiaugiamės, kad tądien į mūsų gimnaziją susirinko gausus būrys mamyčių, tėvelių, močiučių, senelių. Susirinkome pabūti kartu, kad dvasia atsigautų, širdis pasidžiaugtų. O džiaugtis tikrai buvo kuo! 

Kas geriausiai papasakos apie Europos sąjungą negu tas žmogus, kurio darbas – dirbti Europos sąjungos labui? Artėjant gegužės devintajai, Europos sąjungos įkūrimo dienai, Europos komisijos atstovybė Lietuvoje nepatingėjo ir suorganizavo puikią iniciatyvą 

Išsiskirti savitu kūrybiniu mąstymu, atliktų darbų estetika svarbu tobulėti trokštančiam žmogui. Tai ypač aktualu dabar, kai socialiniame gyvenime paliekama ne viena foto žinutė apie save. Tokio tikslo vedami su Ig klasės mokiniais Panevėžio dailės galerijoje dalyvavome edukacijoje.