Renginiai

Mokymasis vyresniame amžiuje yra toks pat patrauklus, kaip ir jaunystėje

Birželio 13 d. Rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Raguvos fakulteto klausytojai  rinkosi į Raguvos gimnaziją ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Suraskime save iš naujo“. Kūrybinių dirbtuvių pirmame užsiėmime – „Kas tos ukulėlės“ Raguvos gimnazijos moksleiviai pristatė vis labiau populiarėjantį instrumentą – Ukulėles. Tai iš Havajų kilęs instrumentas – nedidelė keturstygė gitara. Ukulėlė puikiai akompanavimui tinkantis instrumentas. Mokėmės groti šiuo muzikiniu instrumentu, pritariant ukulele, visi kartu mokėmės dainuoti sutartines.

Antro užsiėmimo – Mamos tarmė metu klausėmės Raguvos gimnazijos moksleivių, aukštai įvertintų nacionaliniame konkurse, Gabrielės Padelevičiūtės ir Pauliaus Vaičiulio, tarmiškų pasakojimų. Diskutavome apie seniausia gyvąją indoeuropiečių kalbą – lietuvių kalbą, kad ji yra turtinga tuo, jog turi tarmes, patarmes, šnektas ir pošnektes, kurios yra svarbios kaip tautos kultūros paveldo dalis.

Nuoširdus ačiū Raguvos gimnazijos moksleiviams už puikias pamokas, kantrybę, Raguvos gimnazijos raštinės vedėjai, vaikų ir jaunimo teatro studijos „Šypsena“ vadovei Inai Kuodienei ir Raguvos gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Ingridai Bučinskienei už savanorystę, padedant įgyvendinti rajono savivaldybės dalinai finansuojamos Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos „Pažinkime, bendraukime ir atraskime save iš naujo”, kūrybinių dirbtuvių „Suraskime save iš naujo‘‘ veiklas.

Irena Sabaliauskienė, Raguvos TAU dekanė.
Ankstesnės naujienos


Iš kur atkeliauja ant mūsų stalo populiariausi vaisiai, kuo naudingi mūsų organizmui, kokių vitaminų jie turi? Šiuos klausimus nagrinėjo ir integruotoje pamokoje dalyvavo 6 klasės mokiniai. Integruotą gamtos ir geografijos pamoką „Vaisių kelionė“ jiems organizavo...

„Šiandien ketvirtokai gaus pirmą svarbų savo darbo įvertinimą – pradinės mokyklos baigimo pažymėjimą. Šiandien jie žengs svarbų žingsnį. Gal jis dar ne toks didelis, nedrąsus, tačiau tai pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės,“ – tokiais žodžiais...

Gegužės 30 d. Raguvos gimnazijoje vyko egzaminas, skirtas 1–5 kl.  mokiniams, norintiems gauti garbingojo valgytojo diplomą. Pamokos metu mokiniai sužinojo stalo įrankių istoriją, taip pat, kam yra skirtas ir kaip juo naudotis. 

Gegužės 30 d. Raguvos gimnazijos trečiokai džiaugėsi, kad pasaulio pažinimo pamoka vyko netradicinėje ugdymo aplinkoje – gimnazijos lauko erdvėje – su geografijos mokytoja Aušra Skrebiene. Mokytoja supažindino su kompaso naudojimo taisyklėmis...

Gegužės 24 – osios vidudienį pirmokėlių rankose skambėjo skambutis. Rugsėjį į mokyklą juos atlydėjo dvyliktokai, o šią dieną jau pirmokai turėjo padėti žengti paskutiniuosius abiturientų žingsnius mokyklos koridoriais. Šių metų paskutinio skambučio tema ir simbolis – kregždės.