Renginiai

Šeimos šventė

Gegužės 17 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti. Džiaugiamės, kad tądien į mūsų gimnaziją susirinko gausus būrys mamyčių, tėvelių, močiučių, senelių. Susirinkome pabūti kartu, kad dvasia atsigautų, širdis pasidžiaugtų. O džiaugtis tikrai buvo kuo! Pradinių klasių mokiniai šilčiausius žodžius, gražiausias dainas, nuostabius šokius bei kruopščiai pagamintas dovanėles skyrė savo brangiausiems, mylimiausiems ir artimiausiems žmonėms – savo šeimos nariams.

Visiems žmonėms reikia šeimos. Šeima – didžiausia vertybė ir dovana kiekvieno žmogaus gyvenime. Tad džiaukimės turėdami vieni kitus, mylėkime, gerbkime ir  branginkime.

Nuoširdžiai dėkoju 4 klasės mokinėms Justinai ir Gabrielei už šventės vedimą, muzikos mokytojai Ingridai Bučinskienei – už nuostabią muzikinę programėlę, 8 klasės mokiniui Mindaugui Kušpit – už renginio įgarsinimą, pradinių klasių mokytojoms Rūtai, Ingridai, Angelei už šiltą ir atsakingą bendradarbiavimą, dailės mokytojai Jovitai – už scenos papuošimą, o tėveliams – už šventės akimirkas, užfiksuotas nuotraukose.

Autorius:
Sandra
Daukantienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Kas geriausiai papasakos apie Europos sąjungą negu tas žmogus, kurio darbas – dirbti Europos sąjungos labui? Artėjant gegužės devintajai, Europos sąjungos įkūrimo dienai, Europos komisijos atstovybė Lietuvoje nepatingėjo ir suorganizavo puikią iniciatyvą 

Išsiskirti savitu kūrybiniu mąstymu, atliktų darbų estetika svarbu tobulėti trokštančiam žmogui. Tai ypač aktualu dabar, kai socialiniame gyvenime paliekama ne viena foto žinutė apie save. Tokio tikslo vedami su Ig klasės mokiniais Panevėžio dailės galerijoje dalyvavome edukacijoje.

2019 metų gegužės 17 d. Trakų rajone, Vėrubės kaimo turizmo sodybos teritorijoje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Gegužės 17-ą dieną Vilniuje, „Karolina park hotel” viešbučio konferencijų menėje vyko „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai. Šiame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys, minint Europos dieną, buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ir atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias...