Renginiai

„Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai

Gegužės 17-ą dieną Vilniuje, „Karolina park hotel” viešbučio konferencijų menėje vyko „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai. Šiame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmą kartą.
Konkurso esmė – pagal tam tikrą vertybę ir pasirinktas Biblijos ištraukas pavaizduoti tos vertybės vizualizaciją. Kiekvienais metais temos skiriasi. Šių metų tema buvo „Lyderistė: pagal dievo valią ar pataikaujant sau“.
 Lyderystę pavaizduoti originaliai nuotraukomis nėra itin lengva, tai buvo matyti ir iš kitų mokinių darbų. Prizinių vietų ir nominacijų nelaimėjome, tačiau turėjome progą pasiklausyti nuostabiai atliekamų Keistuolių teatro jaunųjų artistų, kuriems vadovavo Aidas Giniotis, dainų. Nekantriai laukiame kitų metų temos ir tikimės, kad įkvėpimas mums padės sukurti įdomų Gyvosios Biblijos paveikslą.
IIIg kl. mokinė Maja Timofejeva


Mūsų gimnazijos dalyvių darbai:
IIg kl. mokiniai: Fausta Egidija Kanoverskytė, Paulius Vaičiulis, Ernesta Saldytė, Laura Drobickaitė, Aistė Adulytė.

III gim, kl. mokinė Maja Timofejeva ir 8 kl. mokinys Viktoras Timofejevas.

6 kl. mokiniai: Radvilė Baltuškaitė, Mantė Čiplytė, Rusnė Martyna Kanoverskytė, Viktorija Noreikaitė, Gabija Šakūnaitė. 

 

 
Ankstesnės naujienos


Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys, minint Europos dieną, buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ir atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias...

Ne naujiena, kad stiklas – tauriausia materija Žemėje, gimusi iš vandens, oro, ugnies ir žemės, nuo seniausių laikų tarnaujanti žmonėms, užburianti juos savo spalvomis ir spindesiu. Vis tiktai ne visi turime savo rankų darbo stiklo dirbinių.

Jau ketvirtą kartą surengtoje olimpiadoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Pirmame olimpiados etape dalyvavo virš 1000 mokinių iš 85 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Į finalą ...

Gegužės 10 d. – netradicinio ugdymo dieną – gimnazija šurmuliavo. Renginiui, skirtam gimnazijos dienai, buvo kruopščiai ruoštasi: laukė metų darbų pristatymas, nominacijos. Gimnazijos darbuotojai ir mokiniai ruošėsi šventei ne vieną dieną. 

Daug gražių žmonių tobulėjimo istorijų kasdien mums pasakoja pasaulis – turtingų, žavinčių, net jei ir saulės nėra. Ir šiandien mums drauge su gimnazijos mokinių tėveliais pavyko „pagauti“ keliauninkę skruzdę – švietimo ir verslo konsultantę, praktikę, žurnalistę Lidiją Laurinčiukienę.