Renginiai

Paskutinis kregždučių skambutis

Gegužės 24 – osios vidudienį pirmokėlių rankose skambėjo skambutis. Rugsėjį į mokyklą juos atlydėjo dvyliktokai, o šią dieną jau pirmokai turėjo padėti žengti paskutiniuosius abiturientų žingsnius mokyklos koridoriais. Šių metų paskutinio skambučio tema ir simbolis – kregždės. Dvyliktokai – kregždžių būrys, jau keliantis sparnus ir ieškantis, kur nutūpti, prie ko prisiglausti. Kiekvienas iš dvyliktokų po paskutiniosios pamokos į sporto salę įžengė grojant jo mėgstamiausiai dainai, vedinas pirmoko.

Dvyliktokus pasitiko renginio vedėjai, gausus svečių, tėvelių, mokytojų ir mokinių būrys. Abiturientams sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Asta Sakalauskienė, Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius, Raguvos seniūnas Juozas Skorulskis. Renginio vedėjai perskaitė laišką, kurį iš Londono atsiuntė pirmoji mokytoja Rita Bardauskienė. Žodį tarė ir auklėtoja Jovita Šikšnienė. MP prezidentas Paulius Vaičiulis ir jo pavaduotoja Ernesta Saldytė padėkojo buvusiai gimnazijos MP prezidentei Kotrynai Juškaitei už bendradarbiavimą, jai ir visiems dvyliktokams palinkėdami sėkmingo skrydžio. Mokyklos merginų ansamblis su mokytoja Ingrida atliko dainą „Ant bangos“, taip atsisveikindamas su Kotryna, kuri šiame ansamblyje dainavo nuo ketvirtos klasės. Abiturientų tėveliai skaitė sveikinimo žodžius, daug kam buvo sunku sulaikyti riedančias ašaras... Kotryna su muzikos mokytoja Ingrida skyrė dainą tėveliams. Paskutinieji žodį tarė abiturientai – tradiciškai skaitė testamentą ir atliko atsisveikinimo dainą.

Renginiui artėjant į pabaigą, organizatoriai vienuoliktokai taip pat skyrė dainą abiturientams. Renginiui pasibaigus, norėdami pasveikinti, prie abiturientų plūdo tėveliai, giminaičiai ir draugai. Dvyliktokai ir visi svečiai džiaugėsi gražia švente, organizatoriai vienuoliktokai ir jų klasės vadovė Dalia Karaliūnienė – tuo, kad pavyko realizuoti savo idėjas.

Maja Timofejeva, IIIg mokinė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 17 d. gimnazijoje vyko renginys, skirtas Šeimos dienai paminėti. Džiaugiamės, kad tądien į mūsų gimnaziją susirinko gausus būrys mamyčių, tėvelių, močiučių, senelių. Susirinkome pabūti kartu, kad dvasia atsigautų, širdis pasidžiaugtų. O džiaugtis tikrai buvo kuo! 

Kas geriausiai papasakos apie Europos sąjungą negu tas žmogus, kurio darbas – dirbti Europos sąjungos labui? Artėjant gegužės devintajai, Europos sąjungos įkūrimo dienai, Europos komisijos atstovybė Lietuvoje nepatingėjo ir suorganizavo puikią iniciatyvą 

Išsiskirti savitu kūrybiniu mąstymu, atliktų darbų estetika svarbu tobulėti trokštančiam žmogui. Tai ypač aktualu dabar, kai socialiniame gyvenime paliekama ne viena foto žinutė apie save. Tokio tikslo vedami su Ig klasės mokiniais Panevėžio dailės galerijoje dalyvavome edukacijoje.

2019 metų gegužės 17 d. Trakų rajone, Vėrubės kaimo turizmo sodybos teritorijoje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Gegužės 17-ą dieną Vilniuje, „Karolina park hotel” viešbučio konferencijų menėje vyko „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai. Šiame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmą kartą.