Renginiai

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos 2019

2019 metų gegužės 17 d. Trakų rajone, Vėrubės kaimo turizmo sodybos teritorijoje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Iš viso varžybose dalyvavo 13 vaikinų ir 14 merginų komandų iš visos Lietuvos. Vaikinai (P. Palubinskas, L. Leonavičius, M. Kupčinskas, N. Saldys) šiais metáis aplenkė visus varžovus ir tapo čempionais. Antroje vietoje liko Panevėžio 5-oji gimnazija, o trečioje – Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinė mokykla.

Merginų grupėje Raguvos gimnazijos merginos (G. Kizytė, G. Vanagaitė, J. Šeštokaitė, K. Januškaitė) šiais metáis neapgynė čempionių titulo ir liko antroje vietoje. Šioje grupėje nugalėjo Kėdainių rajono Akademijos gimnazija. Trečioje vietoje – Vilniaus Gabijos gimnazijos merginos.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Gegužės 17-ą dieną Vilniuje, „Karolina park hotel” viešbučio konferencijų menėje vyko „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji Biblijos paveikslai“ konkurso apdovanojimai. Šiame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmą kartą.

Moksleiviai, studentai, organizacijų nariai ir visi norintys, minint Europos dieną, buvo pakviesti išbandyti savo jėgas ir atsakyti į įvairius klausimus apie Europos Sąjungą. Konkurso dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias...

Ne naujiena, kad stiklas – tauriausia materija Žemėje, gimusi iš vandens, oro, ugnies ir žemės, nuo seniausių laikų tarnaujanti žmonėms, užburianti juos savo spalvomis ir spindesiu. Vis tiktai ne visi turime savo rankų darbo stiklo dirbinių.

Jau ketvirtą kartą surengtoje olimpiadoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius. Pirmame olimpiados etape dalyvavo virš 1000 mokinių iš 85 Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Į finalą ...

Gegužės 10 d. – netradicinio ugdymo dieną – gimnazija šurmuliavo. Renginiui, skirtam gimnazijos dienai, buvo kruopščiai ruoštasi: laukė metų darbų pristatymas, nominacijos. Gimnazijos darbuotojai ir mokiniai ruošėsi šventei ne vieną dieną.