Renginiai

Šalies mokinių interneto svetainių kūrimo konkursas

2019 m. kovo 29 d. Panevėžio r. Velžio gimnazijoje vyko šalies mokinių interneto svetainių kūrimo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 25 mokiniai (11 mergaičių, 14 berniukų) iš 8 savivaldybių: Panevėžio r., Panevėžio m., Ignalinos, Kėdainių, Kauno m., Biržų, Kupiškio, Anykščių. Kiekvienas dalyvis turėjo sukurti interneto svetainę tema „Dronai – grėsmė ar galimybė?“. Moksleiviai svetaines kūrė naudodami: HTML, Wix, Weebly, SeaMonkey, Jimdo. Konkurse dalyvavo Austėja Miliauskaitė, Viktorija Muznikaitė, Maja Timofejeva, Inesa Skapaitė (IV vieta), Urtė Venskevičiūtė (III vieta), Greta Kizytė (II vieta).

Vadovaujantis konkurso nuostatais konkurso nugalėtojų darbai skelbiami interneto svetainėse www.panrs.lt ir konkurso internetinėje svetainėje www.svetainiukonkursas.weebly.com 

Gretos interneto svetainė

Urtės interneto svetainė

Inesos interneto svetainė

 

 

Autorius:
Diana
Grigaliūnienė

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
Ankstesnės naujienos


Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, prasidėjusi I etapu mokyklose, finišavo Zarasų profesinėje ugdymo įstaigoje. Į šalies etapą susirinko 125 rajoninio turo nugalėtojai, kurie varžėsi septyniose veiklos grupėse.

Gimnazijos 5, 6, 8 ir Ig klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotame konkurse „Mano mokykla gali“. Jo tikslas – skatinti vaikus susipažinti su saugiu elgesiu vandenyje ir prie vandens. Mokiniai kūrė saugumo ženklus, aplankė šalia mokyklos esančius...

Balandžio 5 d. 13 6–8 klasių Raguvos gimnazijos mokinių, dalyvaujančių tarptautiniame projekte „Space Camp Turkey“ pristatė savo „Žaislų erdvėje“ užduotis.  Vasario mėnesį mokiniai gavo labai neįprastą užduotį – sugalvoti būdą...

Kovo 27 d. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų renginys „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“. Mūsų gimnazijai atstovavo ...

Balandžio 2 d. 5–Ig klasių mokinius į susitikimą pasakojimui apie sporto istorijos epizodus sukvietė Pranas Majauskas – buvęs sunkiaatletis, jėgos trikovininkas, treneris, sporto organizatorius, Lietuvos sporto muziejaus direktorius. Pranas Majauskas visą gyvenimą siejo...