Renginiai

Pradinukų sėkmė renginyje „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“

Kovo 27 d. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių ir mokytojų renginys „Skaitymo dirbtuvės: piešiu tekstą“. Mūsų gimnazijai atstovavo 1 klasės mokiniai Elzė Blauzdytė bei Julius Ignatavičius, 3 klasės mokinės Augustė Juškaitė ir Liepa Ignatavičiūtė, 4 klasės mokinės Gabrielė Padelevičiūtė ir Dangė Kupčinskaitė.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname nugalėtojas Augustę Juškaitę ir Liepą Ignatavičiūtę trečiokų tarpe užėmus II vietą, bei  Gabrielę Padelevičiūtę ir Dangę Kupčinskaitę ketvirtokų tarpe užėmus III vietą!

Autorius:
Sandra
Daukantienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Balandžio 2 d. 5–Ig klasių mokinius į susitikimą pasakojimui apie sporto istorijos epizodus sukvietė Pranas Majauskas – buvęs sunkiaatletis, jėgos trikovininkas, treneris, sporto organizatorius, Lietuvos sporto muziejaus direktorius. Pranas Majauskas visą gyvenimą siejo...

Šie metai lietuvių vaikų literatūrai itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju. 

Prieš ketverius metus baigusi Raguvos gimnaziją, Justina Žvirblytė pasirinko biofizikos studijas Vilniaus Universitete. Dabar jau ketvirto kurso studentė kovo 29 dieną atvyko į gimnaziją pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais iš stažuotės NASA...

2019 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“ Raguvos kultūros centrui atstovavo  mūsų gimnazijos 4 klasės mokinė Gabrielė Padelevičiūtė ir IIg klasės mokinys, MP prezidentas Paulius Vaičiulis. 

Kaip ir kitos Lietuvos mokyklos, ir mes, dalyvavome tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė“. Užsiėmimai vyko kovo 25, 26, 28 dienomis. Aktyviausiai dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Projekto metu daugiausiai dėmesio skyrėme latvių rašytojui J. Zvirgzdiniui...