Renginiai

Mums rūpi miškai

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet kovo–balandžio mėnesiais gimnazijoje vyko „Žemės mėnesio” renginiai. Telkiant dėmesį į miškus, jų pažinimą ir saugojimą, mokiniams buvo organizuojami  įvairūs praktiniai užsiėmimai.

5–6 klasių mokiniai vyko į Anykščių regioninį parką ir dalyvavo pamokoje – žygyje „Šventosios pažintiniu taku“. Pamokoje penktokai su šeštokais mokėsi orientuotis pagal gamtinius objektus, fiksavo matomus augalus, paukščius ir gyvūnus, matavo medžio aukštį, tobulino ištvermę nukeliaudami 5 kilometrus pažintiniu taku.

7 klasės mokiniai kino centre „Garsas“ žiūrėdami edukacinį filmą „Sengirė“, daug sužinojo apie Lietuvos unikalias sengires. Po filmo septintokai atliko pateiktas užduotis, aptarė miškų svarbą ir rūšių įvairovės išsaugojimą.

Ig klasės mokiniai tradiciškai dalyvavo „Vandens kelio“ pamokoje, kurioje sužinojo, kaip ir kokiu būdu išgaunamas ir valomas vanduo.

Jau ne pirmus metus gimnazija dalyvauja ir aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Mūsų bendruomenė renka panaudotą elektroniką, baterijas, aktyviai įsitraukia į kitas veiklas. Mokiniai tokiu būdu kaupia socialinės veiklos valandas.

Dėkojame aktyviausiems mokytojams ir mokiniams: gimnazijos direktorei Astai Sakalauskienei ir mokytojams Laurai Malinauskienei, Ritai Karpavičienei, Zitai Kasnauskienei, Jolantai Kairytei, Ingridai Bučinskienei, Daivai Dainienei, Sigitui Žudžiui, visam būriui 6 klasės mokinių.

Smagu, kad vis daugiau mokinių domisi aplinkos išsaugojimu ir suvokia svarbą to, kas stiebiasi į amžinybę ir prašosi būti globojami.

Kviečiame susipažinti su GIS darbais, kuriuos sukūrė IIg ir IIIg klasės mokinės, siekdamos atkreipti dėmesį į miškus, šiukšlių pilnus vandenynus ir  pradėti rūpintis gamta DABAR.

Miškai – žemės plaučiai (Inesa Skapaitė IIIg)

https://www.arcgis.com/apps/MapTour/index.html?appid=8a8db33bdfb2423585aaab966516e9b7

Greenpeace - gamtos teisėms apsaugoti (Fausta Egidija – Kanoverskytė IIg)

https://raguvosgimnazija.maps.arcgis.com/apps/MapJournal/index.html?appid=70ef1c1d0fd84838bfc802246d2efdad

Vandenynai - „namai‘‘ ne tik žuvims (Fausta Egidija Kanoverskytė IIg)

https://raguvosgimnazija.maps.arcgis.com/apps/MapJournal/index.html?appid=572975ffe1584c87a1d3800ad237ae6f

Dėkojame visiems prisidėjusiems ir  dalyvavusiems veiklose ir visus kviečiame rūpintis gamta.

Mes galime!

Mokytojos Aušra Skrebienė ir Jovita Ulytė
Ankstesnės naujienos


Respublikinėje gamtosauginėje 1–8 klasių mokinių konferencijoje ,,PRADĖKIME NUO SAVĘS, kuri vyko 2019 m. balandžio 17 d.  Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje, puikiai pasirodė 8 kl. mok. Viktoras Timofejevas. Jo pranešimo tema „Dabarties ir ateities turtai"...

Tarptautinė šokio diena, sutapatinta su prancūzų baletmeisterio, „šiuolaikinio baleto tėvo“ Žano Žoržo Noverio gimtadieniu, švenčiama nuo 1982 metų. Šiandien ji buvo minima ir mūsų gimnazijoje. Kadangi šokio menas išsirutuliojo iš liaudiškų apeigų – šokių, ir šventę pradėjome...

Švietimo įstaigų pasidalytoji lyderystė – galimybė skatinti naujoves, kūrybiškumą ir vienybę siekiant bendro tikslo, tad mūsų gimnazija atvira kitoms ugdymo įstaigoms, direktorės Astos...

Balandžio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko kasmetinė 2 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „English for Fun”. Viktorinoje dalyvavo penkios Panevėžio rajono ir dvi Panevėžio miesto mokyklos. Renginys prasidėjo Ig klasės mokinių daina, vėliau visos komandos prisistatė. 

2019 m. balandžio 16 d. Panevėžio r. Savivaldybės salėje vyko mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Mūsų gimnazijos komandai pavyko iškovoti garbingą III vietą. Komandą sudarė: Maja Timofejeva IIIg kl., Miglė Vingilytė IIIg kl., Gedvinas Saldys IIIg kl...