Renginiai

English for Fun

Balandžio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko kasmetinė 2 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „English for Fun”. Viktorinoje dalyvavo penkios Panevėžio rajono ir dvi Panevėžio miesto mokyklos.

Renginys prasidėjo Ig klasės mokinių daina, vėliau visos komandos prisistatė. Kiekvienas atvykęs mokytojas paruošė po vieną užduotį. Užduotys buvo labai kūrybingos. Mokiniai dėliojo sakinius, rašė žodžius paraidžiui ant cukraus ir miltų, vardino kūno bei veido dalis. Mokiniai džiaugėsi daug žinantys ir gebantys smagiai praleisti laiką kalbėdami angliškai.

Renginio pabaigoje visoms komandoms buvo įteiktos padėkos bei saldūs prizai. Laimėjo draugystė!

Autorius:
Dovilė
Balinš

vyresnioji anglų kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


2019 m. balandžio 16 d. Panevėžio r. Savivaldybės salėje vyko mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Mūsų gimnazijos komandai pavyko iškovoti garbingą III vietą. Komandą sudarė: Maja Timofejeva IIIg kl., Miglė Vingilytė IIIg kl., Gedvinas Saldys IIIg kl...

2019 m. balandžio 12 d. Vilniuje vyko Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Miglė Vingilytė 11–12 klasių kategorijoje pateko į šalies geriausiųjų 10-tuką. Miglė dalyvaus Nacionalinėje teisinių žinių olimpiados iškilmingo apdovanojimo šventėje...

Balandžio 11 dieną vyko Panevėžio krašto 5–9 klasių  25-osios matematikos olimpiados III turas. Panevėžio r. atstovavo ir mūsų gimnazijos 6 kl. mokinys Miražas Kupčinskas. Jam sekėsi puikiai, laimėta III vieta. Džiaugiamės ir sveikiname.

2019 m. balandžio 13 d. Vilniuje, Žemynos progimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato II etapas – alpinizmo technikos varžybos klubo „Virvė laisva“ taurei laimėti. Sportininkai varžėsi penkiose grupėse...

2019 m. kovo 29 d. Panevėžio r. Velžio gimnazijoje vyko šalies mokinių interneto svetainių kūrimo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 25 mokiniai (11 mergaičių, 14 berniukų) iš 8 savivaldybių: Panevėžio r., Panevėžio m., Ignalinos, Kėdainių, Kauno m., Biržų, Kupiškio, Anykščių.