Renginiai

Balandžio 29 diena – Tarptautinė šokio diena

Tarptautinė šokio diena, sutapatinta su prancūzų baletmeisterio, „šiuolaikinio baleto tėvo“ Žano Žoržo Noverio gimtadieniu, švenčiama nuo 1982 metų. Šiandien ji buvo minima ir mūsų gimnazijoje.

Kadangi šokio menas išsirutuliojo iš liaudiškų apeigų – šokių, ir šventę pradėjome liaudiškais motyvais. Gimnazijos šokių būrelis drauge su vadove Ingrida Bučinskiene ne tik parodė devynių šokių programėlę, bet į būrį įtraukė ir žiūrovus. Tad ta proga buvo galima įsitikinti, kad šokis ne tik tiesiog malonumas, pramoga, bet  ir scenos menas, skirtas išreikšti emocijas, pademonstruoti kūno plastiką, lankstumą.

Šokti buvo linksma, ypač linksma su būriu draugų!

 

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Švietimo įstaigų pasidalytoji lyderystė – galimybė skatinti naujoves, kūrybiškumą ir vienybę siekiant bendro tikslo, tad mūsų gimnazija atvira kitoms ugdymo įstaigoms, direktorės Astos...

Balandžio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko kasmetinė 2 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „English for Fun”. Viktorinoje dalyvavo penkios Panevėžio rajono ir dvi Panevėžio miesto mokyklos. Renginys prasidėjo Ig klasės mokinių daina, vėliau visos komandos prisistatė. 

2019 m. balandžio 16 d. Panevėžio r. Savivaldybės salėje vyko mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Mūsų gimnazijos komandai pavyko iškovoti garbingą III vietą. Komandą sudarė: Maja Timofejeva IIIg kl., Miglė Vingilytė IIIg kl., Gedvinas Saldys IIIg kl...

2019 m. balandžio 12 d. Vilniuje vyko Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Miglė Vingilytė 11–12 klasių kategorijoje pateko į šalies geriausiųjų 10-tuką. Miglė dalyvaus Nacionalinėje teisinių žinių olimpiados iškilmingo apdovanojimo šventėje...

Balandžio 11 dieną vyko Panevėžio krašto 5–9 klasių  25-osios matematikos olimpiados III turas. Panevėžio r. atstovavo ir mūsų gimnazijos 6 kl. mokinys Miražas Kupčinskas. Jam sekėsi puikiai, laimėta III vieta. Džiaugiamės ir sveikiname.