Renginiai

Tarptautinės turizmo technikos varžybos „Akademija 2019“

Vasario 23 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vyko tarptautinės turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Akademija 2019“. Šiais metais neliko kalnų turizmo, todėl visos komandos varžėsi pėsčiųjų turizmo grupėje. Varžybose dalyvavo 7 jaunių, 10 jaunučių, 11 vaikų ir 7 pradinukų komandos iš Vilniaus, Kaišiadorių, Biržų, Šiaulių, Kėdainių, Panevėžio, Panevėžio r. ir Latvijos. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos  jaunių, vaikų ir pradinukų komandos. Jaunių komanda, nusileidusi šeimininkams iš Akademijos gimnazijos, iškovojo antrą vietą,  o vaikų ir pradinukų komandos savo grupėse iškovojo šeštas vietas.

Pasibaigus komandinėms varžybos vyko asmeninės. Čia, kaip ir pernai, puikiai sekėsi Raguvos gimnazistams.  Jaunių grupėje   Gabija Kizytė iškovojo I vietą, Jurgita Šeštokaitė – III vietą, Paulius Palubinskas – IV vietą, o Lukas Leonavičius – V vietą. Vaikų grupėje Miražas Kupčinskas iškovojo IV vietą, o pradinukų grupėje  Dangė Kupčinskaitė ir Ignas Dalinkevičius iškovojo II vietas, Gabrielė Padelevičiūtė – III vietą.

Autorius:
Sigitas
Žudys

kūno kultūros vyresnysis mokytojas, sportinio turizmo komandos treneris
Ankstesnės naujienos


Tradicinė Raguvos Kaziuko mugė šiemet sutapo su Užgavėnėmis. Kovo 5 d. į miestelio centro aikštę susirinko ne tik prekeiviai, pirkėjai, bet ir Užgavėnių persirengėliai bei šiaip mėgstantys pasi žmonėti svečiai.

Kovo 13 d. Panevėžio rajone nuo pat ryto mokymus vedė žurnalo „Reitingai“ vyriausiasis redaktorius, Žurnalistinių tyrimų ir konsultacijų grupės vadovas Gintaras Sarafinas. Svečias stažavosi Jungtinėje Karalystėje, Vokietijos, Italijos, Švedijos mokyklose.

Raguvos gimnazijoje kasmet kovo mėnesį minima Frankofonijos diena. Šiemet trys aštuntokai M. Miliauskas, L. Kavaliauskas, L.Muznikas, paminėdami Frankofonijos dieną, kūrė plakatą apie Paryžių. 

Kovo 7 d. Raguvos gimnazijoje vyko kvalifikacijos tobulinimo renginys „Bendrųjų bei  dalykinių kompetencijų ugdymas siekiant ugdymo kokybės pradinėse klasėse“. Renginyje dalyvavo  Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Pradinio ugdymo pedagogikos studentės ir dėstytojos.  

Vasario 27 d. gimnazijos Teatro menėje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Mano kraštas“, skirtas Lietuvos Vietovardžių metams paminėti. Konkurse dėl prizinių vietų varžėsi 24 mokiniai..