Renginiai

Baltų literatūros savaitė

Kaip ir kitos Lietuvos mokyklos, ir mes, dalyvavome tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė“. Užsiėmimai vyko kovo 25, 26, 28 dienomis. Aktyviausiai dalyvavo 1–4 klasių mokiniai. Projekto metu daugiausiai dėmesio skyrėme latvių rašytojui J. Zvirgzdiniui ir jo knygai „Tobijaus paistalai“.  

Bibliotekoje svečiavosi šios knygos herojus – meškiukas Tobijas. Mokiniai klausėsi  istorijų apie Tobiją. Istorija apie meškiuko norą išmokti skaityti mokinius pavertė rašytojais.  Įsimintiniausius žodžius iš apsakymo apie meškiuko išvyką mokiniai užrašė ant geriausio meškiuko draugo – baliono.

Mažieji užsiėmimo dalyviai klausėsi istorijos apie Tobijaus dingusią raidelę, kuri iš jo vardo nuriedėdavo, nes buvo apvali. Mokiniai žaidė žaidimus su raidelėmis, ieškojo  žodžių, susijusių su raidele „o“. Smagūs užsiėmimai paskatino mokinius pasidomėti kitomis Tobijaus istorijomis.

Tikimės, kad ir meškiukui Tobijui mūsų gimnazijoje patiko.

Autorius:
Dalia
Karaliūnienė

Bibliotekininkė, karjeros koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Džiaugiamės gimnazijos jaunųjų dviratininkų saugaus eismo komanda ir jos vadovu Algirdu Rutkausku, gavę  laišką iš LAS vadovo Gintaro Urbono, kuriame dėkojama už bendradarbiavimą.

Kovo 23 d. Vilniuje, Montis Magia laipiojimo salėje,  vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2019“. Į varžybas susirinko 5 jaunių, 5 jaunučių ir 6 vaikų komandos iš Lietuvos (Vilniaus, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir Latvijos. 

Ketverius metus sulaukiame puikių įvertinimų iš konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai“ organizatorių. Šiemet konkurse buvo pateikta 15 skaitmeninių žemėlapių, sukurtų panaudojant skirtingus kūrimo įrankius. Konkurso laureate 5-6 klasių kategorijoje pripažinta mūsų gimnazijos...

Kovo 12 dieną visoje Lietuvoje daugiau nei 100 mokyklų penktokams buvo organizuojama  „Vaiko konstitucijos pamoką“. Raguvos gimnazijos penktokai dėkodami Panevėžio rajono Vaiko teisių apsaugos skyriui už gautas dovanas – knygeles  „Vaiko konstitucija“ taip pat dalyvavo pamokoje. 

Vasario 23 d. Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje vyko tarptautinės turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Akademija 2019“. Šiais metais neliko kalnų turizmo, todėl visos komandos varžėsi pėsčiųjų turizmo grupėje.