Renginiai

Gimnazijoje edukacijai – gamtos fotografų paroda

Ketvirto aukšto Choreografijos salėje buvo eksponuojami Panevėžio apskrities gamtos fotografų dvidešimt du darbai. Savo darbus eksponavo Aidas Žeruolis, Virginija Žilinskienė, Lina Jakubonytė, Nijolė Šimonienė, Valdas Vasiliauskas, Valdimantas Grigonis, Arvydas Stakė, Rasa Žičė, Marius Brazinskas, Albertas Bartašius, Kastytis Vainauskas.

Autorius:
Audrius
Karaliūnas

pavaduotojas administracijos ir ūkio reikalams
Ankstesnės naujienos


Vasario 21–22 d. dešimt mūsų gimnazijos pedagogų drauge su Smilgių gimnazijos komanda dalyvavo prie LIONS QUEST pilietiškumo ir lyderystės ugdymo programoje  RAKTAI Į SĖKMĘ. 

13-ą 6–8 klasių Raguvos gimnazijos mokinių  (Ugnė Kavaliaskaitė, Rusnė-Martyna Kanoverskytė, Viktorija Noreikaitė, Radvilė Baltuškaitė, Miražas Kupčinskas, Ignas Mulevičius, Jaunius Turulis, Miglė Kavaliauskaitė, Andrėja Arzimanova, Austėja Varnaitė, Gabija Vingilytė...

Nebeįsivaizduoju vasario be išvykos į Knygų mugę. Šešiolika metų su būriu mokinių vasario pabaigoje vykstu į šį skaitytojų „didžiaisiais atlaidais“ vadinamą renginį, o nuo mėnesio pradžios pradedu rinkti lapelius su sąrašais knygų, kurias turėsiu parvežti mamai, kaimynei ar kolegėms...

Vasario 14 dieną vakare, teatro menėje vyko dvyliktokų šimtadienis. Organizatoriai vienuoliktokai abiturientus nuskraidino į saulėtuosius Havajus – daugelio žmonių, išsiilgusių vasaros, svajonių kraštą. 

Kai už lango baltuoja tikra lietuviška žiema, būtų nuodėmė neišnaudoti jos malonumų. Vasario pradžioje tą ir padarė Raguvos gimnazijos pradinių klasių būrelio „Pažinimas per žaidimą“ mokiniai.