Renginiai

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Lektorius Matas Geležauskas

Šiandien, sausio 23 dieną, mūsų  gimnaziją aplankė projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ lektorius Matas Geležauskas, lietuvių – anglų kalbų knygų vertėjas. Projekto lektorius, atnešęs  pasitikėjimo pliūpsnį, skatino ieškoti pozityvumo.

 Nepaprastai gražaus sausio pilkumos mėliuose Matas Geležauskas mums kalbėjo apie gyvenimo spalvas – apie galimybes, kurias dažnai pamirštame. Vaikinas beldėsi į mūsų sveikus kūnus žadindamas, padrąsindamas ieškoti būdų atrasti save.  Neįgalus, bet stebinantis lektorius „lietė“  širdį su džiaugsmu ir tikėjimu, su padrąsinimu... Įkrito kaip gyvas liudijimas to, kad žmogus sukuria ryšį su kitais per žodį, per kalbą, per tai, kas paveiku, gyva, tikra. Matas Geležauskas kalbėjo apie tai, kad ir neįgalus  žmogus kelio pradžioje planuodamas geba sudėlioti prasmingus ženklus, į pasaulį žvelgia drąsiomis akimis, o komunikuodamas duoda raktą į tikrumą, į vertę, į gelmę.

Turėdamos visas galimybes būti drąsios ir veikti kitų labui,  klausydamos Mato galvojome, kad ne vienam iš mūsų sunku esmingai nusakyti darbo prasmę, jo reikšmę, sudėtingumą ir grožį. Galvojome, kad prasmė ten, kur nelengva, bet tikra... Ir džiaugsmas, tikras džiaugsmas, – taip pat ten. Tebūnie tai preliudija į naują dieną. Dėkojame Tau, Matai!

Karjeros koordinatorė Dalia Karaliūnienė ir Klasių veiklos kuratorė Lilija Pleškienė
Ankstesnės naujienos


48-ąįį kartą Pasaulinė pašto sąjunga ir Lietuvos paštas kvietė Lietuvos mokinius dalyvauti tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse. Šiemet viso pasaulio mokiniai buvo kviečiami atsakyti sau...

Sausio 16 d. trečiokams anglų k. pamokėlę vedė Smiltės mama Dovilė. Tos pamokos mokiniai labai laukė, nes žinojo, kad bus naudojama  programėlė „Kahoot“. Sužinojus, kaip reikia prisijungti ir dirbti su šia programėle, tarp trečiokų užvirė inirtinga kova. 

Paskutinę mokslų dieną 2018-aisiais I g ir II g klasės lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Po įdomios ir naudingos ekskursijos pasižvalgėme ir po sostinės senamiestį.

Mokslo metų pradžioje mokiniai rado naujieną  mokyklos valgykloje. Žinoma, prie naujovių reikia laiko priprasti, tad rugsėjo mėnesį buvo šiokia tokia sumaištis. Vis tiktai puikiai sekėsi prisitaikyti ir suprasti, kaip elgtis prie švediško stalo.

Paskutinį gruodžio trečiadienį prieš atostogas, ilgosios pertraukų metu, gimnazija šurmuliavo – į kalėdinę mugę viliojo gardūs meduolių, pyragų, tortų, keksiukų kvapai. IV g klasės mokinė Kotryna Juškaitė sėkmingai kvietė paragauti skanumynų, parnešti dovanėlių švenčių proga.