Renginiai

Nuostabi mamos Dovilės pamoka su „Kahoot“

Sausio 16 d. trečiokams anglų k. pamokėlę vedė Smiltės mama Dovilė. Tos pamokos mokiniai labai laukė, nes žinojo, kad bus naudojama  programėlė „Kahoot“.

Sužinojus, kaip reikia prisijungti ir dirbti su šia programėle, tarp trečiokų užvirė inirtinga kova. Po kiekvieno atsakymo keitėsi lyderiai, tik vėliau pirmauti ėmė  Eimantas su Andriumi. Kiekvienas teisingas atsakymas buvo sutinkams plojimais ir šūksniais. Pamokos pabaigoje mokiniai sužinojo, ko dar reikia pasimokyti, kokių klaidų darė atlikdami užduotis.

Trečiokams pamoka labai patiko, todėl jie Smiltės mamai nuoširdžiai taria: „Ačiū!“

Autorius:
Angelė
Kizienė

pradinių klasių mokytoja metodininkė, kultūros paso koordinatorė
Ankstesnės naujienos


Paskutinę mokslų dieną 2018-aisiais I g ir II g klasės lankėsi Lietuvos Respublikos Seime. Po įdomios ir naudingos ekskursijos pasižvalgėme ir po sostinės senamiestį.

Mokslo metų pradžioje mokiniai rado naujieną  mokyklos valgykloje. Žinoma, prie naujovių reikia laiko priprasti, tad rugsėjo mėnesį buvo šiokia tokia sumaištis. Vis tiktai puikiai sekėsi prisitaikyti ir suprasti, kaip elgtis prie švediško stalo.

Paskutinį gruodžio trečiadienį prieš atostogas, ilgosios pertraukų metu, gimnazija šurmuliavo – į kalėdinę mugę viliojo gardūs meduolių, pyragų, tortų, keksiukų kvapai. IV g klasės mokinė Kotryna Juškaitė sėkmingai kvietė paragauti skanumynų, parnešti dovanėlių švenčių proga. 

Gruodžio mėnesį  į prasmingus advento laikotarpio skaitymus mūsų gimnazijos bendruomenės narius pakvietė  tikybos mokytoja Laura Malinauskienė ir jos mokiniai II-IV klasės gimnazistai. Šiemet advento renginyje...

Gruodžio 21 d. mūsų gimnazijoje tradiciškai vyko IV g klasės organizuojamas kalėdinis karnavalas. Ruošdamiesi renginiui organizatoriai, IV g klasės mokiniai, pasiūlė kiekvienai klasei išsitraukti po du lapelius su pasakų pavadinimais. Jas tarpusavyje sujungus, reikėjo sukurti programėlę.