Renginiai

Mugė gimnazijoje

Paskutinį gruodžio trečiadienį prieš atostogas, ilgosios pertraukų metu, gimnazija šurmuliavo – į kalėdinę mugę viliojo gardūs meduolių, pyragų, tortų, keksiukų kvapai. IV g klasės mokinė Kotryna Juškaitė sėkmingai kvietė paragauti skanumynų, parnešti dovanėlių švenčių proga. Pertraukos viduryje kai kurie prekystaliai jau buvo tušti. Suspėjusieji džiaugėsi, kad pavyko paragauti taip greitai išpirktų gardėsių.

Mugėje prekiauta medžio dirbiniais, kuriuos gimnazistams padėjo padaryti technologijų mokytojas Algirdas Rutkauskas. Iš skirtingos medienos padaryti suvenyrai, prieskoninės buvo perkami kaip kalėdinės dovanos. Stropių gimnazistų medžio dirbiniai prikaustė ne vieno žvilgsnį ir kvietė tuštinti pinigines. Ir pardavėjai, ir pirkėjai liko patenkinti. Džiugu, kad ruošiantis mugei nepritrūko išradingumo, nuoširdumo, o pardavinėjant savo gaminius – šypsenos.

Mokyklos vadovybė dėkoja moksleiviams ir mokytojams, kurie aktyviai prisidėjo prie kalėdinės mugės organizavimo.

Mokinių parlamentas
Ankstesnės naujienos


Gruodžio mėnesį  į prasmingus advento laikotarpio skaitymus mūsų gimnazijos bendruomenės narius pakvietė  tikybos mokytoja Laura Malinauskienė ir jos mokiniai II-IV klasės gimnazistai. Šiemet advento renginyje...

Gruodžio 21 d. mūsų gimnazijoje tradiciškai vyko IV g klasės organizuojamas kalėdinis karnavalas. Ruošdamiesi renginiui organizatoriai, IV g klasės mokiniai, pasiūlė kiekvienai klasei išsitraukti po du lapelius su pasakų pavadinimais. Jas tarpusavyje sujungus, reikėjo sukurti programėlę.

Gruodžio mėnesį  mūsų gimnazijoje tradiciškai buvo suorganizuota ugdymo karjerai diena „Karjera – 2018“. Užsiėmimai vyko I–IV g klasių mokiniams. Sulaukėme svečių iš KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto. E. Jakubauskienė su studente pravedė protmūšį...

Gruodžio 17 d. gimnazijoje skambėjo pučiamųjų instrumentų gausmas. Teatro menėje vyko edukacinė pamoka  „Grok pučiamaisiais“. Prieš užsiėmimą pučiamųjų orkestro brass band „Aukštyn“ vadovas Remigijus Vilys prižadėjo, kad visi darniai pagrosime naują kūrinį. 

Gruodžio 11 d. ankstyvą rytą Raguvos gimnazijos pradinukus aplankė  mokytoja Jadvyga Kurmanskienė iš Radviliškio. Ji pravedė užsiėmimą, kurio metu mokiniai Ebru meno technika  atnaujino savo senus puodelius ir prikėlė  juos naujam gyvenimui.