Renginiai

Advento skaitymai arba popietė „Gerumo nebūna per daug“

Gruodžio mėnesį  į prasmingus advento laikotarpio skaitymus mūsų gimnazijos bendruomenės narius pakvietė  tikybos mokytoja Laura Malinauskienė ir jos mokiniai II-IV klasės gimnazistai. Šiemet advento renginyje mokiniai ir mokytoja skaitė Vytauto Mačernio kūrinių ištraukas. Muzikos garsų ir žvakių švieselių apsuptyje susikaupę apmąstėme, kas esame ir kur einame. Pamąstymus įprasmino uždegtų žvakelių ir duonos pėdučių takas, žingsnių per girgždantį sniegą garsai. Prasmingi tekstai paskatino ne tik mąstyti apie žmogaus gyvenimo prasmę, kasdienybės grožį, gebėjimą aukotis.  Pakili nuotaika subūrė bendruomenės narius šalia esančio žmogaus apkabinimui, metų pabaigos švenčių laukimui.

Esame dėkingi mokytojai Laurai Malinauskienei ir gimnazistams už prasmingus skaitymus, už šilumą.

Autorius:
Lilija
Pleškienė

Klasių veiklos kuratorė
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 21 d. mūsų gimnazijoje tradiciškai vyko IV g klasės organizuojamas kalėdinis karnavalas. Ruošdamiesi renginiui organizatoriai, IV g klasės mokiniai, pasiūlė kiekvienai klasei išsitraukti po du lapelius su pasakų pavadinimais. Jas tarpusavyje sujungus, reikėjo sukurti programėlę.

Gruodžio mėnesį  mūsų gimnazijoje tradiciškai buvo suorganizuota ugdymo karjerai diena „Karjera – 2018“. Užsiėmimai vyko I–IV g klasių mokiniams. Sulaukėme svečių iš KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto. E. Jakubauskienė su studente pravedė protmūšį...

Gruodžio 17 d. gimnazijoje skambėjo pučiamųjų instrumentų gausmas. Teatro menėje vyko edukacinė pamoka  „Grok pučiamaisiais“. Prieš užsiėmimą pučiamųjų orkestro brass band „Aukštyn“ vadovas Remigijus Vilys prižadėjo, kad visi darniai pagrosime naują kūrinį. 

Gruodžio 11 d. ankstyvą rytą Raguvos gimnazijos pradinukus aplankė  mokytoja Jadvyga Kurmanskienė iš Radviliškio. Ji pravedė užsiėmimą, kurio metu mokiniai Ebru meno technika  atnaujino savo senus puodelius ir prikėlė  juos naujam gyvenimui. 

Gruodžio 2 d. Jonavoje, Neries pagrindinės mokyklos sporto salėje, vyko baigiamasis 2018 m. Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas – XLII ...