Renginiai

Afrikietiški ritmai

Spalio 2 d. Raguvos gimnaziją drebino afrikietiški ritmai.

Gausiai susirinkę 7, 8 ir 12 kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo kultūros edukacijos projekto „Kūrybiškumo saviugda“ renginyje. Projektą įgyvendina Panevėžio rajono švietimo centras ir  Raguvos gimnazija. Vyko edukacinė programa „Afrikietiški ritmai“. Gediminas Mačiulskis – vienas iš nedaugelio afrikietiškų būgnų mokytojų Lietuvoje, Vakarų Afrikos būgnų mokyklos įkūrėjas, pristatė mokiniams būgną djembe, papasakojo apie instrumento kilmę, visus įtraukė į magišką ritmo pasaulį. Mokėmės bendrauti, klausytis vienas kito, atkreipti ir išlaikyti dėmesį.

Dėkojame Loretai Šalčiūnienei už pakvietimą dalyvauti projekte, Gediminui ir Aurimui – už žinias, puikią atmosferą ir bendrystę, mokiniams – už aktyvų dalyvavimą ir gerą nuotaiką.

Žiūrėkite video

Autorius:
Ingrida
Bučinskienė

Muzikos mokytoja metodininkė
Ankstesnės naujienos


Š. m. rugsėjo 29–30 d. Trakų rajone, kaimo turizmo sodyboje „Vėrubė“, vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo 2018“ ir Kelionių sezono uždarymo sąskrydis – privalomas Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas. 

2018 metų rugsėjo 19 d. Panevėžyje, Skaistakalnio parke, vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos, skirtos Judumo savaitei. Šiose varžybose dalyvavo ir puikiai pasirodė šeši Raguvos gimnazijos mokiniai. 

Žiniasklaidai ar vyresniems žmonėms dažnai išsprūsta, kad šiuolaikinis jaunimas beraštis. Nesinori su tuo sutikti, nes skaito ir rašo visi (ar didžioji dauguma). Tačiau ir patys jauni žmonės pripažįsta, kad klaidų tekstuose dažnai būna gerokai per daug...

Mūsų gimnazijoje rugsėjo 3–17 dienomis visų klasių mokinius, mokytojus ir kitus bendruomenės narius telkė  kilnojamoji ekspozicija, aktyviai keliaujanti po Lietuvos ir užsienio mokyklas, kultūros centrus bei renginius. Paroda skirta žaismingai pristatyti...

Rugsėjo 3-ioji Raguvos gimnazijoje buvo šviesi ir viltinga diena – prasidėjo  dar vieneri pažinimo ir tobulėjimo metai, ateities kūrimo metai. Ypatinga Mokslo metų pradžios šventė tiems, kuriems skambėjo pirmasis skambutis, ypatinga ir abiturientams.