Renginiai

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2016“

Lapkričio 19-20 d. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Joniškėlis 2016“. Varžybose dalyvavo vaikų, jaunučių ir jaunių komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio,  Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių ir Panevėžio rajono. Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos jaunių ir jaunučių komandos ir Velžio gimnazijos vaikų komanda. Raguvos gimnazijos jaunučių komanda, nugalėjusi pagrindinius savo varžovus iš Kėdainių ir Panevėžio, užtikrintai iškovojo pirmą vietą. Jaunių komanda, pralaimėjusi Panevėžio moksleivių namų komandai „Klajūnas“, iškovojo antrą vietą. Trečioje vietoje liko Šiaulių jauniai. 

Asmeninėse varžybose Modestas Petrauskas jaunių grupėje iškovojo pirmą vietą. Jaunučių grupėje Gerda Vanagaitė iškovojo antrą, o Jurgita Šeštokaitė ir Justas Šibirkštis trečias vietas.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Žudys
Ankstesnės naujienos


Trečiokai ir ketvirtokai lapkričio 15 d. lankėsi Pasvalio krašto muziejuje, kur susipažino su Pasvalio miesto įkūrimo  istorija, Pasvalio krašte atsiveriančiomis smegduobėmis, to krašto amatais.

Lapkričio 12 dieną Vilniaus universiteto Mėlynojoje salėje vyko kalnų kelionių technikos varžybos Vilniaus universiteto taurei laimėti. Tai pirmosios 2016 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato varžybos uždarose patalpose rudenį. 

Lapkričio 8–10 d. mūsų gimnazijos vienuoliktokas Antanas Smetona ir dvyliktokė Justina Gailiušytė dalyvavo projekte ,„Pažink savivaldą“, kurį organizavo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga. 

Per rudens atostogas Raguvos ir Velžio gimnazistai kartu su moksleiviais iš Panevėžio, Vilniaus, Kaišiadorių, Jonavos, Varėnos savivaldybių dalyvavo turistiniame pėsčiųjų žygyje po Skuodo rajoną. Iš viso žygyje dalyvavo 49 mokiniai.

Mes, grupė 6–10 kl. mokinių, labai džiaugiamės, kad atkreipėme dėmesį į lietuvių kalbos mokytojos kvietimą praleisti rudens atostogas turiningai. Taigi lapkričio 3 d. vykome į Kauną.