Renginiai

Pirmokų krikštynos

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje prieš rudens atostogas pirmokai ir jų mokytoja sulaukė staigmenos – krikštynų, kurias organizavo Mokinių parlamentas. Kadangi mokiniai jau šiek tiek pasimokę, įgiję žinių, jiems buvo organizuota „Kelionė po pamokų šalį“.

Per pasaulio pažinimo ir matematikos pamokas reikėjo atpažinti naminius gyvūnus, suskaičiuoti, keliose nuotraukose jie matosi. Be to, pateiktame paveikslėlyje privalėjo surasti ir suskaičiuoti trikampius, apskritimus ir keturkampius.

Per lietuvių kalbos pamoką pirmokėliai ieškojo ,,pabėgusių“ raidžių, pateiktuose žodžiuose pasislėpusio sakinio „Lietuvių kalba yra labai sena“.

Per dailės pamoką mokinukams teko pasakyti spalvų pavadinimus, o per technologijų – atpažinti namų apyvokos ir ūkio reikmenis.

Laukė ir netikėtos pamokos – anatomija, kur reikėjo paaiškinti, kurios žmogaus kūno dalys ar organai yra (ne)matomi, ir botanika, kai teko prisiminti gėlių ir medžių pavadinimus.

Su užduotimis mokinukai susitvarkė puikiai. Buvo atidūs, susikaupę ir išradingi. Po atliktų darbų laukė apdovanojimai – sertifikatai, suteikiantys teisę vadintis pirmokais iki 2017 m. gegužės 30 d., ir dovanėlės.

Mokinių parlamento kuratorė Vitalija Blebaitė

 
Ankstesnės naujienos


Spalio 26 d. 5 klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Mokiniai lankėsi Valdovų rūmuose ir Televizijos bokšte. Edukacinė kelionė mokiniams labai patiko.

Spalio 24 d. 2 klasės mokiniai lankėsi Anykščių krašte. Niūronyse autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje mokiniai susipažino su lietuvių etninės kultūros simbolio – duonos – keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. 

Į kvietimą prisijungti prie Vokiečių kalbos dienos renginių atsiliepė daugiau kaip 200 institucijų, užregistravusių savo renginius. Svarbiausieji renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 20 d. Šiai dienai buvo sukurtas filmukas bei grupė SKAMP LRT pristatė savo dainą. 

Vieną spalvingą penktadienio rytą pradinių klasių mokiniai pradėjo pasiruošimu „Rudeninei viktorinai“. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo emblemų piešimu. Pasipuošę savo pasigamintomis emblemomis, jie skubėjo į šventę.

Mokinių parlamento iniciatyva gimnazijoje spalio 19-oji buvo ypatinga – vadinosi Salotų ir mišrainių diena. Nuo pat ryto technologijų kabinete virė darbas. Technologijų mokytojai Indrei vadovaujant, merginos tarkavo, pjaustė ir kitaip smulkino iš namų atsineštas daržoves ir vaisius.