Renginiai

Kūrybinė pamoka „Mokiniai mokiniams“

Raguvos gimnazijoje lapkričio 8 d. vyko neįprasta, 4 valandų trukmės, kūrybinė muzikos  pamoka „Mokiniai mokiniams“, kurią vedė dvyliktokas Arvydas Skrebė. Pamokoje dalyvavo ne tik Raguvos, bet ir Paįstrio Juozo Zikaro, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Smilgių  gimnazijų mokiniai ir muzikos mokytojos Kristina Narvidaitė, Virginija Kavaliauskienė ir Dangutė Petrulienė.

Arvydas pristatė kompiuterinę muzikos kūrimo programą, mokė kurti, saugoti, apdoroti, transliuoti muzikos failus. Kartu su mokiniais mokėsi ir mokytojos. Reikia pripažinti, kad kompiuterinės programos labiau pakluso mokiniams nei mokytojoms, tai kėlė nemažai juoko ir šurmulio.

Gerų emocijų liko ir jaunajam mokytojui: „Buvo malonu, kad susirinko žmonės, norintys ko nors išmokti, o dar maloniau, kad galėjau jiems padėti. Būčiau laimingas, jei po kelerių metų sužinočiau, kad kažkas iš tos grupelės mokinių sėkmingai leidžia savo kūrybos muziką.“

Džiaugiamės, kad kūrybinė pamoka pavyko: į vieną vietą susibūrė bendraminčiai iš skirtingų mokyklų, mokiniai susipažino ir dirbo su muzikos kūrimo programa, mokytojos  išdrįso įsijungti į joms neįprastą veiklą. Vienbalsiai buvo nutarta, kad kompiuterinės muzikos kūrimas reikalauja labai daug žinių, įgūdžių, kantrybės ir nuovokos. Viliamės, kad mūsų pamoka įkvėps ir kitus mokinius pasidalyti savo kūryba. Lauksime kvietimo...

Muzikos mokytoja Ingrida Bučinskienė

Nuotraukos muzikos mokytojos Kristinos Narvidaitės
Ankstesnės naujienos


Pirmą kartą mūsų gimnazijoje prieš rudens atostogas pirmokai ir jų mokytoja sulaukė staigmenos – krikštynų, kurias organizavo Mokinių parlamentas. Kadangi mokiniai jau šiek tiek pasimokę, įgiję žinių, jiems buvo organizuota „Kelionė po pamokų šalį“. 

Spalio 26 d. 5 klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Mokiniai lankėsi Valdovų rūmuose ir Televizijos bokšte. Edukacinė kelionė mokiniams labai patiko.

Spalio 24 d. 2 klasės mokiniai lankėsi Anykščių krašte. Niūronyse autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje mokiniai susipažino su lietuvių etninės kultūros simbolio – duonos – keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. 

Į kvietimą prisijungti prie Vokiečių kalbos dienos renginių atsiliepė daugiau kaip 200 institucijų, užregistravusių savo renginius. Svarbiausieji renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 20 d. Šiai dienai buvo sukurtas filmukas bei grupė SKAMP LRT pristatė savo dainą. 

Vieną spalvingą penktadienio rytą pradinių klasių mokiniai pradėjo pasiruošimu „Rudeninei viktorinai“. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo emblemų piešimu. Pasipuošę savo pasigamintomis emblemomis, jie skubėjo į šventę.