Renginiai

Kalnų kelionių technikos varžybos Vilniaus universiteto taurei laimėti-2016

Lapkričio 12 dieną Vilniaus universiteto Mėlynojoje salėje vyko kalnų kelionių technikos varžybos Vilniaus universiteto taurei laimėti. Tai pirmosios 2016 m. Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato varžybos uždarose patalpose rudenį. Varžybose dalyvavo šešios jaunių ir dešimt jaunučių komandų iš Latvijos, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų ir Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos. Trasos buvo skirtingos kiekvienai amžiaus grupei, įdomios, reikalaujančios techninio pasiruošimo. Puikiai šiose varžybose pasirodė Raguvos gimnazistai. Raguvos gimnazijos jaunių komanda (Modestas Petrauskas, Benas Karpavičius, Singaras Zaleckis ir Jurgita Šeštokaitė) užtikrintai nugalėjo visus savo varžovus ir iškovojo pirmą vietą savo grupėje. Antroje vietoje liko Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“, o trečioje – Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos komanda.

Jaunučių komanda taip pat užtikrintai pirmavo savo grupėje, tačiau paskutiniai startavę Latvijos sportininkai aplenkė Raguvos gimnazistus viena sekunde ir iškovojo  pirmą vietą. Raguvos gimnazijos jaunučių komanda (Justas Šibirkštis, Gerda Vanagaitė, Paulius Palubinskas ir Nedas Saldys) liko antroje vietoje, o trečią iškovojo Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“.      

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Žudys
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 8–10 d. mūsų gimnazijos vienuoliktokas Antanas Smetona ir dvyliktokė Justina Gailiušytė dalyvavo projekte ,„Pažink savivaldą“, kurį organizavo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga. 

Per rudens atostogas Raguvos ir Velžio gimnazistai kartu su moksleiviais iš Panevėžio, Vilniaus, Kaišiadorių, Jonavos, Varėnos savivaldybių dalyvavo turistiniame pėsčiųjų žygyje po Skuodo rajoną. Iš viso žygyje dalyvavo 49 mokiniai.

Mes, grupė 6–10 kl. mokinių, labai džiaugiamės, kad atkreipėme dėmesį į lietuvių kalbos mokytojos kvietimą praleisti rudens atostogas turiningai. Taigi lapkričio 3 d. vykome į Kauną. 

Raguvos gimnazijoje lapkričio 8 d. vyko neįprasta, 4 valandų trukmės, kūrybinė muzikos  pamoka „Mokiniai mokiniams“, kurią vedė dvyliktokas Arvydas Skrebė. 

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje prieš rudens atostogas pirmokai ir jų mokytoja sulaukė staigmenos – krikštynų, kurias organizavo Mokinių parlamentas. Kadangi mokiniai jau šiek tiek pasimokę, įgiję žinių, jiems buvo organizuota „Kelionė po pamokų šalį“.