Renginiai

Ekskursija per atostogas? Taip!

Mes, grupė 6–10 kl. mokinių, labai džiaugiamės, kad atkreipėme dėmesį į lietuvių kalbos mokytojos kvietimą praleisti rudens atostogas turiningai. Taigi lapkričio 3 d. vykome į Kauną. Pažintį su miestu pradėjome stabtelėdami prie Maironio kapo. Vėliau lankėmės Maironio memorialiniame bute-muziejuje. Ten po gidės vedamos ekskursijos mums buvo pasiūlyta pažaisti: rasti daiktus pagal painius aprašymus. Pasidaliję į tris grupes užduotį atlikome gana gerai.

Paskui lankėmės Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, kurioje labiau susipažinome su Senovės Egiptu edukacinėje programoje „Kelionė į Egiptą“ (matėme mumiją, sarkofagą ir daug kitokių įdomybių), dar turėjome galimybę pasivaikščioti „Aklųjų koridoriumi“ (ten eksponatus būtina liesti ir kitaip išmėginti).

Vėliau išsamiai susipažinome su Kauno muzikinio teatro užkulisiais ir baigiantis kelionei kėlėmės Žaliakalnio funikulieriumi (žinosim, kad funikulierius juda labai lėtaiJ).

Septintokėms labiausiai patiko Maironio butas-muziejus, o devintokėms ir dešimtokams – Kauno muzikiniame teatre. Nors Austėja, Kotryna ir Karolina jau buvo Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro užkulisiuose, šie buvo žymiai įspūdingesni.

Džiaugiamės atitrūkę nuo kasdienės rutinos, turiningai praleidę niūrią rudens atostogų dieną. Labai dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Ritai Karpavičienei už sumanymą ir nuostabią ekskursiją.

Dešimtokai
Ankstesnės naujienos


Raguvos gimnazijoje lapkričio 8 d. vyko neįprasta, 4 valandų trukmės, kūrybinė muzikos  pamoka „Mokiniai mokiniams“, kurią vedė dvyliktokas Arvydas Skrebė. 

Pirmą kartą mūsų gimnazijoje prieš rudens atostogas pirmokai ir jų mokytoja sulaukė staigmenos – krikštynų, kurias organizavo Mokinių parlamentas. Kadangi mokiniai jau šiek tiek pasimokę, įgiję žinių, jiems buvo organizuota „Kelionė po pamokų šalį“. 

Spalio 26 d. 5 klasės mokiniai lankėsi Vilniuje. Mokiniai lankėsi Valdovų rūmuose ir Televizijos bokšte. Edukacinė kelionė mokiniams labai patiko.

Spalio 24 d. 2 klasės mokiniai lankėsi Anykščių krašte. Niūronyse autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje mokiniai susipažino su lietuvių etninės kultūros simbolio – duonos – keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. 

Į kvietimą prisijungti prie Vokiečių kalbos dienos renginių atsiliepė daugiau kaip 200 institucijų, užregistravusių savo renginius. Svarbiausieji renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 20 d. Šiai dienai buvo sukurtas filmukas bei grupė SKAMP LRT pristatė savo dainą.