Renginiai

Rudenėlis pilkaskvernis

Rudenėli pilkaskverni,

Koks tu murzinas esi!

Čirškia žvirblis, krankia varna –

Tavęs baidosi visi. 

L. Žitkevičius

Vieną spalvingą penktadienio rytą pradinių klasių mokiniai pradėjo pasiruošimu „Rudeninei viktorinai“. Netradicinio ugdymo diena prasidėjo emblemų piešimu. Pasipuošę savo pasigamintomis emblemomis, jie skubėjo į šventę, kur kiekviena klasė pasveikino Rudenį ir atliko ketvirtokų  paruoštas užduotis. Komandos kūrybiškai apibūdino rudens savybes, spėliojo, koks užrašas ant draugo nugaros, aktyviai minė mįsles, sparčiai perrinkinėjo giliukus ir kaštonus, ragavo įvairius vaisius ir daržoves ir turėjo atspėję pasakyti pavadinimą, stengėsi greitai ir teisingai „nukasti“ bulves, pereiti siauručiu takeliu per pelkę. 

Vėliau veiksmas persikėlė į koridorių, kur pradinukai apžiūrinėjo draugų  paruoštą daržo bei sodo gėrybių parodą,  dalyvavo dailaus rašto konkurse. Diena baigėsi  klasėse  mamyčių, močiučių bei pačių vaikų paruoštomis rudeninėmis vaišėmis. Buvom pavargę, bet pilni įspūdžių.

Ir aš ten buvau, su visais drauge sultis, arbatą gėriau, visko paragavau.

4 kl. mokytoja Ingrida Žuralovičienė
Ankstesnės naujienos


Mokinių parlamento iniciatyva gimnazijoje spalio 19-oji buvo ypatinga – vadinosi Salotų ir mišrainių diena. Nuo pat ryto technologijų kabinete virė darbas. Technologijų mokytojai Indrei vadovaujant, merginos tarkavo, pjaustė ir kitaip smulkino iš namų atsineštas daržoves ir vaisius.

Spalio 12 d. 18 aktyviausių 2–4 klasių mokinių pagal projektą „Žvelgiu į ateitį“ vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų, į edukacinę programą „Žvakių liejimas“. Tautiniais rūbais apsirengusi muziejaus darbuotoja mums papasakojo apie Vėlinių papročius, žvakių atsiradimą.

Š. m. spalio 15 d. Trakų rajone, Aukštadvaryje vyko Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato VIII etapas – kalnų kelionių technikos varžybos Gedimino taurei laimėti. Tai paskutinės šiais metais čempionato varžybos lauke. 

Raguvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai prisijungė prie visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotos akcijos – Solidarumo bėgimo, kuris vyko spalio 7 dieną. Solidarumo bėgimui mokiniai ruošėsi visą savaitę. Ieškojo rėmėjų – tėvelių, globėjų ar senelių, giminaičių...

Spalio 5 d. Raguvos gimnazijoje, kaip ir kasmet, vyko Savivaldos diena. Gavome užduotį (o kartu ir galimybę) išbandyti save mokytojų vaidmenyje. Nenorėjome sekti kiekvienais metais taikomu nuobodoku modeliu, todėl nusprendėme sulaužyti kai kurias tradicijas.