Renginiai

VILKO TAKO TAURĖ

Š. m. gegužės 28–29 d. Palangoje festivalio „Sportas visiems” metu vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Vilko tako taurė“, kuriose dalyvavo ir Raguvos gimnazijos turistai – jaunių ir jaunučių komandos. Iš viso varžybose dalyvavo 5 jaunių ir 7 jaunučių komandos iš visos Lietuvos. Jaunių komanda (Gabija Kizytė, Benas Karpavičius, Modestas Petrauskas, Singaras Zaleckis) užtikrintai aplenkė savo varžovus iš Šiaulių ir Panevėžio miesto ir tapo varžybų nugalėtoja. Jaunučių komanda (Gerda Vanagaitė, Jurgita Šeštokaitė, Justas Šibirkštis, Paulius Palubinskas) taip pat neatsiliko nuo jaunių. Ji nugalėjo savo varžovus iš Panevėžio ir Kėdainių rajono ir iškovojo pirmą vietą.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Žudys
Ankstesnės naujienos


Š. m. gegužės 20 d. Linkės k. (Panevėžio r. savivaldybė), stovykloje „Vaikystės šilelis” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. 

Gegužės 11 d. nuo ryto gimnazijoje šurmuliavo Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos šeštokai. Ši šventė vyksta rajone ne pirmus metus, tik vis kitoje mokykloje.

Gegužės 13 d. Raguvos gimnazijos teatro menėje pradinukų artimieji gausiai susirinko į V. J. Lyguto miuziklo „Švelnukų šalyje“ premjerą, kuri buvo skirta  Šeimos dienai paminėti. Mokytojos Ingrida Bučinskienė, Angelė Kizienė ir Neringa Songailaitė-Kovarskienė jau ilgą laiką turėjo sumanymą...

Š. m. gegužės 14 d. Raguvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos. Jose dalyvavo 46 mokiniai iš Anykščių r. Traupio, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro...

Panevėžio r. kroso varžybose mūsų gimnazijos bėgikai laimėjo 6 medalius. Tai geriausias gimnazijos pasiekimas per pastaruosius 25-erius metus.