Renginiai

Varžybų „Saugus ratas“ nacionalinio etapo nugalėtojai

Gimnazijos dviratininkai startą į didžiąją pergalę pradėjo Raguvoje, dalyvaudami rajoninėse varžybose ir iškovoję teisę vykti į regionines varžybas Švenčionyse. Čia komanda sėkmingai išlaikė antrąjį išbandymą. Puikiai sekėsi ir Domui Lazauskui, kuris 10-–2 metų amžiaus grupėje asmeninėje įskaitoje laimėjo I vietą.  Antrąją vietą užėmė Ignas Mulevičius.

Sėkmė neapleido ir birželio 2 d. Marijampolėje, kur vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“ nacionalinis etapas. Jame varžėsi 10 stipriausių šalies komandų, regioniniuose etapuose užėmusių prizines vietas. Patikrinus dviračių techninę būklę, jaunieji dviračių vairuotojai važiavo specialiai jiems paruošta trasa, sprendė Kelių eismo taisykles, demonstravo savo žinias figūrinio vairavimo rungtyje ir gebėjimą orientuotis eismo aplinkoje. Susumavus balus paaiškėjo 2016 metų jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo mūsų gimnazijos komanda (Eglė Stackevičiūtė, Agnė Vingilytė, Matas Sakalauskas, Matas Miliauskas), antrąją – Kauno Šv. Pranciškaus gimnazijos komanda, trečiąją – Šakių rajono Slavikų pagrindinės mokyklos komanda. Berniukų grupėje geriausiai pasirodė Matas Sakalauskas, mergaičių – Eglė Stackevičiūtė. Visos komandos apdovanotos Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įsteigtais prizais. Agnė Vingilytė ir Matas Miliauskas vyks treniruotis į jaunųjų dviratininkų stovyklą Marijampolėje. Tikimės, kad jie pateks į Lietuvos rinktinę ir gins šalies garbę rugsėjo mėnesį tarptautinėse varžybose Čekijoje.

Didžiuojamės šauniaisiais dviratininkais, dėkojame jų vadovui Algirdui Rutkauskui.

Neformaliojo ugdymo organizatorė Vitalija Blebaitė

 
Ankstesnės naujienos


Baigiantis gegužės mėnesiui mokslo metus sėkmingai ir linksmai užbaigė 1–5 klasių mokinukai. Visi palipėjo vienu laipteliu aukštyn. Smagiausia buvo ketvirtokams, gavusiems pradinio išsilavinimo pažymėjimus. 

Š. m. birželio 7 d. aštuoni Raguvos gimnazijos mokiniai sėdo į geltonąjį autobusiuką ir išriedėjo į Palūšę, kur jų laukė paruoštos valtys. Taip prasidėjo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektas „Keliaudamas poilsiauju“. 

Tradiciškai paskutinę pavasario dieną pradinukai baigia mokslo metus. Baigia apžvelgdami ko išmoko ir pasiekė, į aukštesnę pakopą išlydi ketvirtokus, atsisveikina su mokytojomis. Šiemet miestelio aikštėje į dangų palydėjo virtinę įvairiaspalvių norų balionų. 

2016 m. birželio 4–5 d. stovykloje „Vaikystės šilelis“ (Linkės k., Panevėžio r.) vyko šalies mokinių turizmo varžybos „Pažinkime Lietuvą – 2016“. Dalyvavo apie 20 komandų iš Kėdainių, Kupiškio, Vilniaus, Panevėžio r., Panevėžio miesto, Kaišiadorių, Jonavos Šiaulių savivaldybių. 

Pasiekę išsvajotąjį ,,Laimės žiburį” Anykščiuose, dvyliktokai grįžo į gimnaziją. Juos pasitiko būrys mokinių, o iš klasės į sporto salę, kur vyko iškilmingas renginys, abitureintus atvedė pirmokai. Šventės metu prisiminti mokykliniai metai, išssakyti gražiausi žodžiai ir palinkėjimai...