Renginiai

Mokslo metų pabaiga 2016

Baigiantis gegužės mėnesiui mokslo metus sėkmingai ir linksmai užbaigė 1–5 klasių mokinukai.

Visi palipėjo vienu laipteliu aukštyn. Smagiausia buvo ketvirtokams, gavusiems pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Ir liūdniausia, nes jie atsisveikino su klasės mokytoja Angele Kiziene ir visa savo didele šeima – I aukšto mažaisiais draugais, palikę trečiokams ilgą testamentą su daugybę nurodymų. Ketvirtokėlius ir jų mokytoją sveikino tėveliai ir penktokai, organizavę savotiškas krikštynas.  

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio r. Švietimo centro skaitymo skatinimo projekte „Skaitymo mentoriai”. Ta proga gimnazijoje viešėjo Raguvos mentoriai ir Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė bei metodininkė Lina Šachova. Viešnios atvežė dovanų – knygų ir porą oranžinių sėdmaišių, kurie vietą surado IV aukšte.

Mokiniai už aktyvią visuomeninę veiklą, gerą mokymąsi ir pavyzdingą elgesį bei kitus pasiekimus buvo apdovanoti gimnazijos Padėkos raštais.

Gerų ir turiningų atostogų!

Neformaliojo ugdymo organizatorė Vitalija Blebaitė
Ankstesnės naujienos


Š. m. birželio 7 d. aštuoni Raguvos gimnazijos mokiniai sėdo į geltonąjį autobusiuką ir išriedėjo į Palūšę, kur jų laukė paruoštos valtys. Taip prasidėjo vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektas „Keliaudamas poilsiauju“. 

Tradiciškai paskutinę pavasario dieną pradinukai baigia mokslo metus. Baigia apžvelgdami ko išmoko ir pasiekė, į aukštesnę pakopą išlydi ketvirtokus, atsisveikina su mokytojomis. Šiemet miestelio aikštėje į dangų palydėjo virtinę įvairiaspalvių norų balionų. 

2016 m. birželio 4–5 d. stovykloje „Vaikystės šilelis“ (Linkės k., Panevėžio r.) vyko šalies mokinių turizmo varžybos „Pažinkime Lietuvą – 2016“. Dalyvavo apie 20 komandų iš Kėdainių, Kupiškio, Vilniaus, Panevėžio r., Panevėžio miesto, Kaišiadorių, Jonavos Šiaulių savivaldybių. 

Pasiekę išsvajotąjį ,,Laimės žiburį” Anykščiuose, dvyliktokai grįžo į gimnaziją. Juos pasitiko būrys mokinių, o iš klasės į sporto salę, kur vyko iškilmingas renginys, abitureintus atvedė pirmokai. Šventės metu prisiminti mokykliniai metai, išssakyti gražiausi žodžiai ir palinkėjimai...

Gegužės 23 d. gimnazijoje vyko tradicinė Mokyklos diena. Patys geriausi ir aktyviausi mokiniai už nuopelnus moksle, dalyvavimą konkursuose ir olimpiadose apdovanoti gimnazijos garbės ženkliukais, diplomais, padėkomis ir dovanėlėmis.