Renginiai

Šeimos diena

Gegužės 13 d. Raguvos gimnazijos teatro menėje pradinukų artimieji gausiai susirinko į V. J. Lyguto miuziklo „Švelnukų šalyje“ premjerą, kuri buvo skirta  Šeimos dienai paminėti.

Mokytojos Ingrida Bučinskienė, Angelė Kizienė ir Neringa Songailaitė-Kovarskienė jau ilgą laiką turėjo sumanymą sukurti miuziklą su pradinių klasių mokiniais. Nors iššūkis nemenkas, tačiau suvienijus jėgas rezultatas išėjo puikus. Mokytoja A. Kizienė būrelio „Kuriame teatrą“ užsiėmimuose mokė vaikus aktorystės meno, o I. Bučinskienė – dainavimo paslapčių. Judesio, plastikos ir šokių žingsnelių mokė mokytoja N. Songailaitė-Kovarskienė. Sceniniu įvaizdžiu rūpinosi bibliotekininkė D. Karaliūnienė. Ji pasiuvo švelnukų kostiumus. Mama Simona Arzimanova pasirūpino aktorių grimu.

Po spektaklio vaikai padovanojo savo rankutėmis padarytus švelnukus ir gražiais žodžiais pasveikino artimuosius. Mamytės, tėveliai, močiutės, seneliai, tetos vaikams ir mokytojoms dėkojo už puikiai praleistą popietę.

Mokytoja Angelė Kizienė
Ankstesnės naujienos


Š. m. gegužės 14 d. Raguvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos. Jose dalyvavo 46 mokiniai iš Anykščių r. Traupio, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro...

Panevėžio r. kroso varžybose mūsų gimnazijos bėgikai laimėjo 6 medalius. Tai geriausias gimnazijos pasiekimas per pastaruosius 25-erius metus. 

Gegužės 9 d. Raguvos gimnazijoje, 9–12 klasių mokiniams buvo organizuojamas žinių apie Europos Sąjungą patikrinimas-Europos egzaminas, kuriame dalyvavo 70 gimnazistų.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais gimnazijoje buvo organizuojami „Žemės mėnesio” renginiai. Pagrindinis šių renginių tikslas – aktyvinti mokyklos bendruomenės narius saugoti mus supančią aplinką, ugdyti ekologinį sąmoningumą bei rinktis mūsų gamtai nekenksmingą gyvenimo būdą.

Antrus metus iš eilės gimnazijoje vyko projektas ,,Didysis draugas, mažasis draugas“. Projektas paremtas nacionalinio projekto „Auginkime vieni kitus“ principu.