Renginiai

Rajono rusų kalbos Abėcėlės šventė

Gegužės 11 d. nuo ryto gimnazijoje šurmuliavo Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos šeštokai. Ši šventė vyksta rajone ne pirmus metus, tik vis kitoje mokykloje. Šeštokai pirmus metus mokosi rusų kalbos ir, kaip tikri pirmokai, tai, ką išmoko, parodė šventės metu. Mokiniai dainavo, deklamavo eilėraštukus, atliko įvairias užduotis, už kurias buvo apdovanoti saldžiais prizais. O kokia gi šventė be dovanų? Kiekviena komanda gavo po virtinę riestainių ir vaišinosi skaniu šakočiu...

Mokytoja Jolanta Kairytė
Ankstesnės naujienos


Gegužės 13 d. Raguvos gimnazijos teatro menėje pradinukų artimieji gausiai susirinko į V. J. Lyguto miuziklo „Švelnukų šalyje“ premjerą, kuri buvo skirta  Šeimos dienai paminėti. Mokytojos Ingrida Bučinskienė, Angelė Kizienė ir Neringa Songailaitė-Kovarskienė jau ilgą laiką turėjo sumanymą...

Š. m. gegužės 14 d. Raguvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos. Jose dalyvavo 46 mokiniai iš Anykščių r. Traupio, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro...

Panevėžio r. kroso varžybose mūsų gimnazijos bėgikai laimėjo 6 medalius. Tai geriausias gimnazijos pasiekimas per pastaruosius 25-erius metus. 

Gegužės 9 d. Raguvos gimnazijoje, 9–12 klasių mokiniams buvo organizuojamas žinių apie Europos Sąjungą patikrinimas-Europos egzaminas, kuriame dalyvavo 70 gimnazistų.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais gimnazijoje buvo organizuojami „Žemės mėnesio” renginiai. Pagrindinis šių renginių tikslas – aktyvinti mokyklos bendruomenės narius saugoti mus supančią aplinką, ugdyti ekologinį sąmoningumą bei rinktis mūsų gamtai nekenksmingą gyvenimo būdą.