Renginiai

Raguvos gimnazijos triumfas Panevėžio r. mokinių pavasario kroso varžybose

Panevėžio r. kroso varžybose mūsų gimnazijos bėgikai laimėjo 6 medalius. Tai geriausias gimnazijos pasiekimas per pastaruosius 25-erius metus. Nors oro sąlygos buvo blogos, visą laiką lijo, tačiau tai nesutrukdė mūsų sportininkams gerai pasirodyti.

Aukso medalį iškovojo 4 klasės mokinė Gabrielė Paškauskaitė. Sidabro medalius laimėjo dešimtokė Deimantė Vaičiulytė, vienuoliktokė Gintarė Sičiūnaitė ir penktokas Kornelijus Saldys. Bronzos medaliais apdovanotos devintokė Skaistė Chmeliauskaitė ir abiturientė Justina Zubauskaitė. Septintokė Kamilė Vasiliauskaitė ir penktokė Aistė Skrebytė pasidalino ketvirtąsias vietas. Džiugu, kad buvo aplenkti stiprūs kitų mokyklų konkurentai.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Saulius Žvironas   
Ankstesnės naujienos


Gegužės 9 d. Raguvos gimnazijoje, 9–12 klasių mokiniams buvo organizuojamas žinių apie Europos Sąjungą patikrinimas-Europos egzaminas, kuriame dalyvavo 70 gimnazistų.

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais gimnazijoje buvo organizuojami „Žemės mėnesio” renginiai. Pagrindinis šių renginių tikslas – aktyvinti mokyklos bendruomenės narius saugoti mus supančią aplinką, ugdyti ekologinį sąmoningumą bei rinktis mūsų gamtai nekenksmingą gyvenimo būdą.

Antrus metus iš eilės gimnazijoje vyko projektas ,,Didysis draugas, mažasis draugas“. Projektas paremtas nacionalinio projekto „Auginkime vieni kitus“ principu.

Neapsigavo nė vienas, kuris aktyviai dalyvavo tris mėnesius trukusiame konkurse „Skaitau lietuvių autorių knygas“, nes buvo pakviestas vykti į operą „Bruknelė“, rodomą Operos ir baleto teatre. Likome sužavėti...

Š.m. gegužės 6–8 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2016“. Jaunių ir jaunučių komandoms tai buvo ir Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas.