Renginiai

LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ FINALINĖS TURIZMO VARŽYBOS

Š. m. gegužės 20 d. Linkės k. (Panevėžio r. savivaldybė), stovykloje „Vaikystės šilelis” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo varžybos. Šiose varžybose Panevėžio rajonui atstovavo Raguvos gimnazijos vaikinų ir merginų komandos. Iš viso varžybose dalyvavo po 19 vaikinų ir merginų komandų iš visos Lietuvos. Vaikinų komanda (M. Petrauskas, B. Karpavičius,  J. Šibirkštis, S. Zaleckis) šiais metais buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmą vietą. Antroje vietoje liko Jonavos Senamiesčio gimnazija, trečioje – Vilniaus rajono Kyviškių pagrindinė mokykla. Merginų grupėje nugalėjo Kėdainių r. Akademijos gimnazija, antra liko Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, o trečioje – Jonavos Senamiesčio gimnazija. Raguvos gimnazijos merginos (G. Kizytė, G. Vanagaitė, J. Šeštokaitė, K. Januškaitė), pralaimėjusios tik trimis sekundėmis jonaviškėms, šiais metais liko ketvirtoje vietoje.

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Žudys
Ankstesnės naujienos


Gegužės 11 d. nuo ryto gimnazijoje šurmuliavo Naujamiesčio vidurinės mokyklos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos šeštokai. Ši šventė vyksta rajone ne pirmus metus, tik vis kitoje mokykloje.

Gegužės 13 d. Raguvos gimnazijos teatro menėje pradinukų artimieji gausiai susirinko į V. J. Lyguto miuziklo „Švelnukų šalyje“ premjerą, kuri buvo skirta  Šeimos dienai paminėti. Mokytojos Ingrida Bučinskienė, Angelė Kizienė ir Neringa Songailaitė-Kovarskienė jau ilgą laiką turėjo sumanymą...

Š. m. gegužės 14 d. Raguvos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų finalinės varžybos. Jose dalyvavo 46 mokiniai iš Anykščių r. Traupio, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro...

Panevėžio r. kroso varžybose mūsų gimnazijos bėgikai laimėjo 6 medalius. Tai geriausias gimnazijos pasiekimas per pastaruosius 25-erius metus. 

Gegužės 9 d. Raguvos gimnazijoje, 9–12 klasių mokiniams buvo organizuojamas žinių apie Europos Sąjungą patikrinimas-Europos egzaminas, kuriame dalyvavo 70 gimnazistų.