Pranešimai

Kvietimas į Paskutinio skambučio šventę

.
Ankstesnės naujienos


Mokiniai vežami...

Kaip ir kasmet Panevėžio r. Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su rajono pradinių klasių mokytojų iniciatyvine grupe organizavo pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkursą „Kuriu pasaką“. 

Panevėžio rajono Raguvos gimnazija skelbia konkursą padinių klasių mokytojo (pareigybės lygis – A1) darbo vietai užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos.

Panevėžio rajono Raguvos gimnazija skelbia konkursą kūno kultūros mokytojo (pareigybės lygis – A2) darbo vietai užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 dienos.

Kovo 15 d. gimnazijoje paminėta Knygnešio diena. Užsiėmimus pradėjo pradinių klasių mokiniai. Trečiokai  su savimi turėjo savo mėgstamiausią knygą iš namų bibliotekos. Susirinkę į biblioteką mokiniai padovanojo po  knygą klasės draugui su sąlyga, kad ją perskaitys iki balandžio vidurio.